Zpětná vazba: Jak vám vyhovuje výuka zpěvu on-line?

Hodina zpěvu v pohodlí vašeho domova nebo kdekoli na světě.
Pravidla fóra
Jak to funguje?

1. Objednejte si on-line hodinu zpěvu na skola@modernizpev.cz
2. Proveďte platbu týden před domluveným termínem na náš účet (instrukce vám pošleme mailem)
3. V čase vaší on-line lekce nás najdete na domluveném komunikačním programu pod nickem SkolaModernihoZpevu
Uživatelský avatar
Škola moderního zpěvu
www.modernizpev.cz
Příspěvky: 54
Registrován: pon 05. zář 2011 14:45:36

Zpětná vazba: Jak vám vyhovuje výuka zpěvu on-line?

Příspěvek: # 571Příspěvek Škola moderního zpěvu »

Zpěváci za námi jezdí opravdu z celé republiky, úplně ze všech krajů, od Karlovarského až po Moravskoslezský...

Ale ne každý má tolik času týdně si vyhradit na jednu lekci u nás celý den, kdy např. žáci z Karvinského okresu absolvují cestu dlouhou přes 5 hodin, pak si v naší pražské učebně odbudou jednu lekci zpěvu a putují zpět přes 5 hodin domů. Nehledě na finanční aspekt, kdy se jim cena lekce navýší o cenu za vlak a hromadnou dopravu v Praze.

Určitě doporučujeme, aby každý student, co využívá naše služby "na dálku" (ať už jde o on-line lekce např. přes Skype nebo analýzu zaslaných nahrávek nebo domácí trénink s nahrávkami našich pěveckých cvičení), občas za námi zavítal do učebny na lekci, protože přímý kontakt s lektorem nic nenahradí.

Nicméně pro žáky, co to mají do Prahy opravdu daleko a u nich široko daleko nikdo nevyučuje kvalitně moderní zpěv, máme nabídku lekcí on-line prostřednictvím např. služby Skype.
Uživatelský avatar
Škola moderního zpěvu
www.modernizpev.cz
Příspěvky: 54
Registrován: pon 05. zář 2011 14:45:36

On-line režim ve stavu nouze 2020

Příspěvek: # 1160Příspěvek Škola moderního zpěvu »

Kvůli stavu nouze, který byl vyhlášen v březnu 2020 Ústředním krizovým štábem vlády České republiky, aby zabránil rychlejšímu šíření pandemie koronaviru SARS-CoV-2, byla naše Škola moderního zpěvu až do odvolání (minimálně na 30 dní) uzavřena a přešla do režimu on-line.

Proto nyní kromě oblíbené služby "Analýza nahrávek", která může poskytnout jiný typ zpětné vazby než sólová lekce s učitelem, nabízíme i výuku on-line s učitelem prostřednictvím programů Skype, Zoom nebo FaceTime.

Po celou dobu trvání celostátní karantény a omezeného pohybu osob, kdy jsou obyvatelé republiky vyzýváni k pobytu doma, nabízíme on-line výuku se slevou 140,-Kč.

Více o naší on-line výuce se dozvíte zde: https://www.modernizpev.cz/online/skype.php
K výuce v tomto období se výjimečně hlaste rovnou na skola@modernizpev.cz.

Budeme také rádi, když nám pak napíšete zpětnou vazbu, jak se vám služba líbí.

Děkujeme a přejeme všem pevné zdraví!
Vaše Škola moderního zpěvu
Tomáš Ha
Příspěvky: 1
Registrován: úte 17. bře 2020 16:04:19

Spokojenost

Příspěvek: # 1162Příspěvek Tomáš Ha »

Z hodiny ,,na dálku" jsem měl trochu obavy, ovšem ty se ani v nejmenším nepotvrdily. S Alenou jsme použili program Zoom a přenos proběhl naprosto bez problémů. Dle mého názoru je to za daných podmínek naprosto dostačující náhrada.
Tomáš
Denisa
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19. bře 2020 16:36:33

:-)

Příspěvek: # 1163Příspěvek Denisa »

Kvůli vyhlášenému stavu nouze jsem dnes měla sólovou lekci zpěvu poprvé přes skype. Byla jsem mile překvapená a nadšená, protože spojení proběhlo hladce, bez jakýchkoliv přerušení či sekání. Můžeme být vděční za vymoženosti, které nám studentům v této situaci pomáhají. Bylo to super a všem lekce online doporučuji! :-)
jitka. hvezdova
Příspěvky: 2
Registrován: stř 07. čer 2017 10:03:28

Skype s Fandou

Příspěvek: # 1164Příspěvek jitka. hvezdova »

Jsem též nadšena. Zpívám na půdě s Fandou :-). Musím ještě vychytat pár technických detailů, protože to je pro mne novinka, ale skutečně super. Konečně můžu "chodit" na zpěv 1x týdně a nemusím hledat hlídání.
JanaZ
Příspěvky: 4
Registrován: pon 26. bře 2018 10:37:53

Příspěvek: # 1208Příspěvek JanaZ »

Výuka online je úplně v pohodě. Vůbec není třeba se čehokoliv obávat. Přes Skype nebo Zoom se spojíme, a pak už jedeme jako obvykle. Děláme různá cvičení ( včetně opory o stěnu - to vůbec nebyl problém), nácvik písní, dechová cvičení, konzultace...
Je to fakt úplně v klidu a navíc člověk nemusí nikam cestovat. Já mám teď navíc i online hudební nauku a ta je taky úplně v klidu a to je nás tam připojených asi šest.
Takže já tento způsob určitě doporučuji, člověk aspoň v téhle covidové dobe nezakrní ;)
Adla
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 12. lis 2020 9:40:51

Příspěvek: # 1209Příspěvek Adla »

Překvapilo mě, jak moc je online výuka v pohodě :) Navíc jsem hrozný stresař a takhle jsem byla úplně v klidu, jak jsem byla v domácím prostředí :) Z Brna (respektive Vyškova) to mám do Prahy docela daleko, takže tahle forma mi i usnadní cestování :) Rozhodně doporučuji :)
Péťa
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13. lis 2020 21:00:21

Zkušební skupinový on-line seminář

Příspěvek: # 1210Příspěvek Péťa »

Super výuka, moc děkujeme, Lukáši. Za mě... jsem jednoznačně pro pokračování výuky.
Lenka Ka
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13. lis 2020 21:12:01

on-line zpěv ve skupině

Příspěvek: # 1211Příspěvek Lenka Ka »

Mi se dnešní hodina také moc líbila, také moc děkuji a ráda budu pokračovat i já touto formou. Krásný všem!
Monika K.
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13. lis 2020 21:18:43

Příspěvek: # 1212Příspěvek Monika K. »

Take děkuji :-) jinak jsem pro pokračování. Těším se na příště, ahoj!
Přidat příspěvek v tomto tématu