Hodnoťte se navzájem (veřejné hodnocení vašich nahrávek)

Neveřejná analýza od lektora / Veřejné hodnocení od návštěvníků fóra.
Pravidla fóra
► NEVEŘEJNÁ ANALÝZA OD LEKTORA

Jak to funguje?

1. Nahrajete svůj zpěv nebo řeč (pokud možno přirozeně bez studiových efektů) v maximální délce 15 minut
2. Pošlete nahrávku na skola@modernizpev.cz
3. Provedete platbu za tuto službu na náš účet - více info zde: https://www.modernizpev.cz/vyuka-na-dalku/analyza.php
4. Asi do týdne (dle naší vytíženosti) dostanete podrobný rozbor vaší nahrávky a návrh, v čem byste se měli zlepšovat a jak toho nejúčinněji dosáhnete


► VEŘEJNÉ HODNOCENÍ OD NÁVŠTĚVNÍKŮ FÓRA

Pravidla pro vkládání odkazů na nahrávky:

- do vaší „Odpovědi“ vložte odkaz na nahrávku vašeho zpěvu nebo řeči a vyplňte kolonku „Předmět“, aby na vás ostatní mohli přehledněji reagovat
- nahrávky nesmějí podněcovat k nenávisti či jiné trestné činnosti nebo jakkoli jinak porušovat zákony České republiky
- nahrávky nesmí být reklamou na žádné produkty, služby, akce, apod.
- takovéto příspěvky budou smazány a účet autora zablokován

Pravidla pro hodnocení nahrávek:
- při odpovídání v kolonce „Předmět“ napište „Re:“ a za to název příspěvku, na jehož nahrávku reagujete
- pište svá hodnocení pravdivě, ale slušně, zdvořile a s ohledem na city zpěváků, kteří jsou mnohdy teprve v začátcích, ale snaží se zlepšovat a proto sem vložili své nahrávky s očekáváním vaší pomoci - myslete na to, že zpěváci bývají citlivé duše, abyste je svým přísným hodnocením neranili
- sprostá slova, urážky čí ponižování jsou zakázány a takové příspěvky budou vymazány a účty těchto návštěvníků zablokovány
Uživatelský avatar
Škola moderního zpěvu
www.modernizpev.cz
Příspěvky: 54
Registrován: pon 05. zář 2011 14:45:36

Hodnoťte se navzájem (veřejné hodnocení vašich nahrávek)

Příspěvek: # 820Příspěvek Škola moderního zpěvu »

Původně jsme rozbory nahrávek, které nám zpěváci posílali, prováděli zadarmo. S rostoucím zájmem o Školu moderního zpěvu narůstalo také množství nahrávek, které nám pravidelně přicházely k našemu posouzení. Už jsme to nestíhali a tak jsme tuto službu zpoplatnili, viz druhé téma v tomto fóru: https://peveckaporadna.cz/viewtopic.php?f=5&t=81.

Aby ti z Vás, kteří třeba nemají peníze na naši profesionální službu nebo třeba jen netouží po odborném rozboru, měli alespoň minimální zpětnou vazbu na své pěvecké či řečnické umění, startujeme toto téma, kde místo rozsáhlé podrobné odborné analýzy dostanete zdarma alespoň laické postřehy ostatních zpěváků.

Prosíme, vkládejte sem odkazy na svoje nahrávky, které máte třeba na YouTube nebo jiných podobných stránkách a nechte ostatní, aby vyjádřili svůj názor. Názor obyčejného posluchače by se také neměl podceňovat, konec konců zpíváme pro posluchače a ne pro lektory. ;-)
justasimpleuser
Příspěvky: 7
Registrován: pát 10. lis 2017 22:43:18

Rewrite the Stars

Příspěvek: # 821Příspěvek justasimpleuser »

Lukýno
Příspěvky: 3
Registrován: pon 09. dub 2018 11:33:57

Re: Rewrite the Stars

Příspěvek: # 822Příspěvek Lukýno »

Ahoj, za mě máš určitě potenciál! Ze začátku mi to přijde maliličko nejistý a pak sem tam malilinká nepřesnost v intonaci, ale nic hroznýho. Dobrý. ;)
justasimpleuser
Příspěvky: 7
Registrován: pát 10. lis 2017 22:43:18

We Are Young

Příspěvek: # 829Příspěvek justasimpleuser »

Diki! Je toto lepsie?
https://clyp.it/0cwdlna4
Lukýno
Příspěvky: 3
Registrován: pon 09. dub 2018 11:33:57

Re: We Are Young

Příspěvek: # 831Příspěvek Lukýno »

Materiál v krku máš. :-) Teď už se jen vyzpívat, aby hlas získal na lehkosti, jistotě a barevnosti... Učit se, učit se, učit se a jednou třeba... ;-)
Zpěvandule
Příspěvky: 1
Registrován: ned 15. dub 2018 13:15:20

Re: We Are Young

Příspěvek: # 832Příspěvek Zpěvandule »

Ahoj,
poslechla jsem si obě tvoje nahrávky a víc se mi od tebe líbí Revrite the stars, protože mi přijde, že ti ta písnička víc sedí. Písnička We are young je těžká a je tam i spousta "kudrlin" a vychytat všechny tyhle rychlý tóny v těch výškách je těžký. Určitě bych to nejdřív trénovala po kouskách a pomalu... Ale jinak se mi líbí tvůj silný hlas :-)
Holly
Příspěvky: 1
Registrován: úte 17. dub 2018 12:34:05

Re: Rewrite the Stars

Příspěvek: # 833Příspěvek Holly »

Zdravím ;)
Podle mě máš velmi dobrý sluch.
Některé části máš dost silné a je slyšet že nad nimi máš kontrolu, hezky barvíš.
Pak ale v jiných částech, zvlášt ten začátek, máš takový tenký nejistý hlas, jakobys nad nim kontrolu neměl, nejspíš to bude tou výškou. Ta část právě nezní moc příjemně, já bych zkusila celou písničku posunout níž, ale nevím... určitě se to dá i natrénovat v té výšce co to máš..
Jinak celá ta písnička mi přijde hodně dobře prožitá, umíš jí předat. Taky se mi líbí tvoje dynamika, písnička je v tvým podání pestrá, nenechala mě ani chvilku se nudit nebo neposlouchat.
Co mi na tom chybí je taková jako kontinuita. Jako by to nebyla celková písnička, spíš jen shluk tónů a částí ne úplně muzikálně propojených. Myslím, že je to způsobené tím, že se moc soustředíš na něco konkrétního (originál, prožitek..??) a málo se posloucháš.
Celkově mi přijde že máš skvělý sluch i hlas a stačí trochu trénovat k tomu aby to bylo fakt dobrý.
justasimpleuser
Příspěvky: 7
Registrován: pát 10. lis 2017 22:43:18

Příspěvek: # 834Příspěvek justasimpleuser »

Strasne moc Vam dakujem za odpovede!
JessicaCorny
Příspěvky: 3
Registrován: ned 31. pro 2017 15:39:28

Bouře

Příspěvek: # 840Příspěvek JessicaCorny »

Ahoj zpěváci a zpěvačky,

ráda bych Vás poprosila o názor na tuto píseň: https://www.youtube.com/watch?v=BUdHZbUloSM&t=1s. Vím, že intonace není úplně 100 procent ale zajímalo by mě, co dál byste poradili a vylepšili. :) Klidně ohodnoťte i písničku jako takovou. :)

Děkuji moc za názory, Jess.
Lukýno
Příspěvky: 3
Registrován: pon 09. dub 2018 11:33:57

Re: Bouře

Příspěvek: # 843Příspěvek Lukýno »

Ahoj, píseň vpoho, ale mám jinej tip: zapracoval bych na jevištním vystupování - víc suverenity. Ruce za zády, v bok či na břiše působěj nesebevědomě - jako bys tam nebyla pro diváky, ale pro kámoše z kapely ;-)
Přidat příspěvek v tomto tématu