Chci k vám začít chodit

Lekce s učitelem v učebně - hodiny sólové, párové nebo skupinové.
Pravidla fóra
Zajímá vás, jak probíhá výuka ve Škole moderního zpěvu? Zeptejte se nás...
Základní informace naleznete na našem školním webu http://www.modernizpev.cz.
Pavla K.
Příspěvky: 1
Registrován: ned 17. kvě 2009 18:44:47

Chci k vám začít chodit

Příspěvek: # 734Příspěvek Pavla K. »

Dobrý den Lukáši, prosím, jaký je běžný postup „rezervace místa“ v případě zájmu o pravidelnou výuku? Nějaké dřívější zkušenosti se studiem zpěvu již mám (u p. Nopové), avšak nyní jsem již 5 let takovým domácím občasným samoukem a nějak to není ono:) Přála bych si tedy mít odborný dohled a zkouším kontaktovat Vás. Předem děkuji za informace. S přáním pěkného dne Pavla K.
Uživatelský avatar
Lukáš Jindra, dipl.um.
Lektor zpěvu
Příspěvky: 377
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Re: Chci k vám začít chodit

Příspěvek: # 735Příspěvek Lukáš Jindra, dipl.um. »

Dobrý den
běžný postup je, že vyplníte přihlášku na http://www.modernizpev.cz. :) Až bude volné místo, ozvu se Vám.

Určitě vám v tuto chvíli můžu říct, že v tomto školním roce (2008/09) se na vás bohužel určitě už nedostane. Mám úplně narváno a k tomu ještě seznam čekatelů na uvolněné místo.

Uvidíme, jak to bude v září – s příchodem nového školního roku vždy někteří žáci dál nepokračují a tím nastává šance pro čekatele. Pokud tedy vydržíte nějaký ten čas čekat, prosím, vyplňte přihlášku. Po jejím úspěšném vyplnění Vám přijde potvrzovací e-mail a jakmile pro Vás budu mít volné místo, ozvu se Vám.

Kdybyste se se mnou chtěla alespoň vidět a prohodit pár slov, zvu vás na poslední koncert mých žáků v tomto školním roce ve čtvrtek 11.6.2009 ve Spolkovém domě. Začátek bude asi od 15:30 (ale může se ještě posunout na později). Po skončení koncertu budu pro své žáky pořádat na přilehlé zahrádce cca od 20:00 táborák. Klidně přijďte, jen ale nezapomeňte buřta s sebou!!! ;-D

Taktéž přeju hezký den!
Lukáš Jindra
Veronika L
Příspěvky: 1
Registrován: úte 30. čer 2009 23:10:36

Dotaz

Příspěvek: # 741Příspěvek Veronika L »

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat. Na jednom castingu mi bylo řečeno, že mám krásný hlas, ale že nutně potřebuji nějakého učitele, který by mne vedl správou cestou. Chtěla bych začít někam docházet od nového školního roku, proto se chci zeptat kdy se má člověk u Vás zapsat? Předem děkuji za Vaši odpověď. Veronika
Uživatelský avatar
Lukáš Jindra, dipl.um.
Lektor zpěvu
Příspěvky: 377
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Re: Dotaz

Příspěvek: # 742Příspěvek Lukáš Jindra, dipl.um. »

Dobrý den.

Lidé se mi hlásí během celého roku. Praxe je ale taková, že obvykle celý školní rok mám plno. Pouze vždy na začátku nového trimestru (tj. říjen, leden, duben) se většinou nějaké to místečko uvolní. Zájemce si zapisuju do „seznamu čekatelů“ a jakmile se nějaké místo uvolní, okamžitě píšu maily nováčkům. Největší nával bývá před začátkem 1.trimestru, nejmenší před začátkem 3.trimestru. Tedy v tento moment už mám čekatelů poměrně dost a je hodně pravděpodobné, že v říjnu 2009 už žádné volné místo nezbude. Pokud ale vydržíte čekat, můžu si vás zapsat do seznamu čekatelů a místo pro vás se mi zřejmě uvolní asi v lednu nebo dubnu 2010.

Přeju krásné léto!
Lukáš Jindra
Kamila Z
Příspěvky: 1
Registrován: sob 07. lis 2009 18:56:42

Dotaz

Příspěvek: # 743Příspěvek Kamila Z »

Dobrý den, měla bych zájem o váš intenzivní měsíční kurz.Má to hned několik důvodů, ale ten hlavní je, že hudbě, konkrétně zpěvu se věnuji již od malička a ráda bych se mu věnovala i profesně, proto bych si ráda vyslechla názory na mé šance z úst více odborníků a vás za jednoho z nich pomocí těchto stránek považji. Vím, že jste asi hodně vytížen a kurz je pravděpodobně obsazen, ale už pro svůj pocit, zkusila jsem to a teď budu čekat na vaši odpověď. Děkuji a hezký den, Kamila
Uživatelský avatar
Lukáš Jindra, dipl.um.
Lektor zpěvu
Příspěvky: 377
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Re: Dotaz

Příspěvek: # 744Příspěvek Lukáš Jindra, dipl.um. »

Přeju hezký den,
vlastně jste si už sama odpověděla. Intenzivní měsíční kurz je až do konce roku 2009 obsazen. A na uvolněná místa, která by mohla vzniknout nejdříve v roce 2010 je pořadník čekatelů. Máte-li zájem, můžu vás do tohoto pořadníku zapsat. Kdy ale přesně přijdete na řadu vám bohužel nejsem schopen slíbit.

Máte-li zájem o zápis, prosím, vyplňte přihlášku na http://www.modernizpev.cz.

Mějte se hezky.
Lukáš Jindra
majka
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14. črc 2010 2:22:01

zpěv

Příspěvek: # 745Příspěvek majka »

Zdravím, chtěla jsem se zeptat už odmala mě bavilo zpívat a během celé základní školy jsem chodila na hodiny zpěvu. Tehdy mi učitel říkal, že bych se tomu měla věnovat určitě dál. Pak ale přišly roky, kdy jsem od zpěvu odešla věnovala jsem se převážně tancování a ve volném čase jsem začala kouřit a trošku jsem i víc popíjela. Takže můj hlas se za tu dobu změnil. Ted ve 21 letech bych ten hlas chtěla dát do kupy, protože zpívání mě baví jen bych asi potřebovala někoho, kdo by mi pomohl ten hlas vylepšit.Našla jsem na internetu tyto stránky a říkám si, že by to vůbec nebyl špatný nápad.
Uživatelský avatar
Lukáš Jindra, dipl.um.
Lektor zpěvu
Příspěvky: 377
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Re: zpěv

Příspěvek: # 746Příspěvek Lukáš Jindra, dipl.um. »

Přeju hezký slunný den,
určitě není pozdě Váš hlas dále rozvíjet. To, že jste pila alkohol a kouřila, není problém. Co si budeme nalhávat – to dělá 90% profesionálních zpěváků. :)

Trošku horší to ale bude s mými časovými možnostmi, protože já mám permanentně narváno a ještě mám obrovskou spoustu čekatelů na uvolněné místo…

Ale něco bych pro vás přeci jen měl – já teď učím i přes léto, kdy neprobíhá standardní školní rok. A zájemců o zpěv v létě je vždy málo a proto mi zbude čas i na žáky, kteří se ve školním roce nemají šanci ke mně dostat. Tedy, pro začátek vám mohu nabídnout pár hodin v rozmezí červenec-září a pak vás buď zapíšu do svého seznamu čekatelů a nebo vás předám mojí lektorce, která vás po dohodě zatím povede než se mi pro vás uvolní místo. :)

Máte-li o takovouto spolupráci zájem, prosím, vyplňte přihlášku na http://www.modernizpev.cz a připište, že jsme spolu už komunikovali ohledně letní výuky.

Přeju krásné léto!
Lukáš Jindra
Tereza, 13 let
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27. úno 2011 13:29:22

Písnička

Příspěvek: # 747Příspěvek Tereza, 13 let »

Dobrý den. V budoucnu bych chtěla začít chodit na hodiny zpěvu, bohužel teď moc času nemám, ale mám jednu otázku. Je nutné si připravit nějakou písničku na první hodinu zpěvu (nenašla jsem to tady) ?
Uživatelský avatar
Lukáš Jindra, dipl.um.
Lektor zpěvu
Příspěvky: 377
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Re: Písnička

Příspěvek: # 748Příspěvek Lukáš Jindra, dipl.um. »

Dobrý den! :)

Na první hodinu si není nutno připravovat nic. Nicméně pokud mi žák sám od sebe chce něco speciálního předvést, bránit mu určitě nebudu. :)

Budu se těšit na případné setkání.
Lukáš Jindra
Přidat příspěvek v tomto tématu