Chci k vám začít chodit

Lekce s učitelem v učebně - hodiny sólové, párové nebo skupinové.
Pravidla fóra
Zajímá vás, jak probíhá výuka ve Škole moderního zpěvu? Zeptejte se nás...
Základní informace naleznete na našem školním webu http://www.modernizpev.cz.
zdenka pouzova machdorotka@centrum.cz
Příspěvky: 1
Registrován: pát 04. led 2013 18:13:22

kristyna-zpěv

Příspěvek: # 761Příspěvek zdenka pouzova machdorotka@centrum.cz »

dobry den mam dceru 18let ktera zpiva chodi do zuš na solovy zpěv ikdyž zpiva operu rada by take zkusila pop.hudbu pro kterou nema pani ucitelka moc pochopeni jinak je super.je mozno si zaplatit par hodin pro dceru chteli by jsme slyšet vaš nazor pokud by to šlo.pochazime z trutnova.děkujeme za odpověd prouova
Uživatelský avatar
Lukáš Jindra, dipl.um.
Lektor zpěvu
Příspěvky: 375
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Re: kristyna-zpěv

Příspěvek: # 762Příspěvek Lukáš Jindra, dipl.um. »

Dobrý den,
jistě není problém, abyste si zaplatili pár hodin a přivezli svou dceru, aby poznala výuku zpěvu v populární hudbě.
Neváhejte vyplnit přihlášku na školním webu (viz výše) a jistě se domluvíme. :)

Přeju úspěšný rok 2013!
Lukáš Jindra
Kristýna Prouzová
Příspěvky: 2
Registrován: sob 05. led 2013 16:45:10

Zpev

Příspěvek: # 763Příspěvek Kristýna Prouzová »

Dobrý den, je mi 18 let a zpěu se věnuji uz od 11 let, zpívála jsem tri roky pop, ale ted mam jinou učitelku která je skvěla ale spise se zameruje na operní zpev, proto bych chtelaa zjistit jestli bych se nemohla zamluit jednu hodinu a jestli by jste si mě poslechl , řekl chyby, a co bych popřípadě měla zlepšit. Bylo by fajn, kdyby jsme si nějaky termín modli dohodnout. Děkuji .. :))
Uživatelský avatar
Lukáš Jindra, dipl.um.
Lektor zpěvu
Příspěvky: 375
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Re: Zpev

Příspěvek: # 764Příspěvek Lukáš Jindra, dipl.um. »

Dobrý den,
jistě je možné domluvit se na nějakém termínu, kde bych si vás poslechl a poradil vám, na čem byste měla pracovat. Vyplňte přihlášku a nezapomeňte v ní důsledně vyplnit, jak jste na tom s časem. Já se vám pak pokusím nějaký čas najít. :)

Těším se na brzkou shledanou.
Lukáš Jindra
Uživatelský avatar
Lukáš Jindra, dipl.um.
Lektor zpěvu
Příspěvky: 375
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Re: Re: Zpev

Příspěvek: # 765Příspěvek Lukáš Jindra, dipl.um. »

Dobrý den ještě jednou,
Kristýno, sice jste mi napsala mail, ale máte plnou e-mailovou schránku a moje maily se mi vrací jako nedoručené. Prosím, vyprázdněte se si schránku a pak mi napište ještě jednou. Jelikož jste mi nenapsala své telefonní číslo, nemám se s vámi jak spojit.
Děkuju.
Lukáš Jindra
Kristýna Prouzová
Příspěvky: 2
Registrován: sob 05. led 2013 16:45:10

Re: Re: Re: Zpev

Příspěvek: # 766Příspěvek Kristýna Prouzová »

Nějak mi nejde vám napsat email nebo prisel vám? Ja jsem se chtělazeptat kdy by jste měl čas, mnam cas spis o víkendu, ale kdyby to bylo v týdnu určite bych se podřidila ;)
Uživatelský avatar
Lukáš Jindra, dipl.um.
Lektor zpěvu
Příspěvky: 375
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Re: Re: Re: Re: Zpev

Příspěvek: # 767Příspěvek Lukáš Jindra, dipl.um. »

Dobrý den,
vaše maily mi přicházejí, ale odepsat vám nejde, protože máte plnou e-mailovou schránku. Musíte si ji vyprázdnit, jinak vám už žádný e-mail od nikoho nepřijde. ;) A doporučuju také, abyste si navýšila kapacitu schránky!

Zřejmě bude asi dobré, když mi mailem pošlete své telefonní číslo a dohoda bude jednodušší. Pro jistotu zde je to moje: 777 935 537 (prosím nevolejte, pouze pište SMS).

Děkuju.
Lukáš Jindra
Joshua
Příspěvky: 5
Registrován: pon 07. bře 2016 17:36:41

Prázdniny

Příspěvek: # 768Příspěvek Joshua »

Dobrý den, vyučujete i když jsou prázdniny (červenec,srpen)?
Uživatelský avatar
Škola moderního zpěvu
www.modernizpev.cz
Příspěvky: 54
Registrován: pon 05. zář 2011 14:45:36

Re: Prázdniny

Příspěvek: # 769Příspěvek Škola moderního zpěvu »

Dobrý den,
ano, v omezené míře probíhá u nás výuka i o prázdninách, které máme v období cca červenec-září.

Máte-li zájem, vyplňte přihlášku a do poznámky napište, že chcete chodit o prázdninách.

Budeme se na Vás těšit.
Škola moderního zpěvu
Lucie N
Příspěvky: 1
Registrován: pát 11. bře 2016 13:19:01

Kapacita?

Příspěvek: # 770Příspěvek Lucie N »

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat ohledně té docházky, jelikož na vstupní konzultaci mohu jít nejdříve tak v červnu/ červenci. Teď bohužel nemám čas. Tak potom budu moct chodit pravidelně od září? Nebo je to kapacitnně omezené? Díky moc :)
Přidat příspěvek v tomto tématu