Tomáš Trapl - nejžádanější český muzikálový zpěvák

Každý rok umožňujeme našim žákům setkání s pěveckými a pedagogickými hvězdami domácími i zahraničními. Žáci si odnášejí nejen nevšední zážitky, na které dlouho nezapomenou, ale i cenné rady, tipy a zkušenosti od lidí, kteří dosáhli na vrchol v hudební a pedagogické branži.

Tomáš Trapl - nejžádanější český muzikálový zpěvák

Příspěvekod Škola moderního zpěvu » úte 26. dub 2016 0:39:42

Jeden z nejúspěšnějších českých muzikálových zpěváků Tomáš Trapl si pro naše žáky připravil workshop na téma: „Pěvecká interpretace aneb Jak obelstít diváka“.

Také jste ještě plni energie, která z Tomáše sršela?
Škola moderního zpěvu

www.modernizpev.cz

Příspěvekod Dominik Šuk » úte 26. dub 2016 1:30:02

Bylo to fantastický!! Miluju svérázné lidi se smyslem pro humor a Tomáš je jedním z nich. A ještě má tolik co předávat. Myslím, že i jako vyloženě začínající zpěvák jsem si z toho hodně odnesl. Moje dojmy jsou prostě 100% kladné a když další workshop bude třeba zase s ním, budu nadšenej.
Dominik Šuk

Příspěvekod Jiří Spálenský » úte 26. dub 2016 1:44:13

Přesně jak napsal Dominik… Navíc, jak bylo vidět, tak když se dítek a dospěláků „chytne“ Mistr v oboru, dokáže i za pár minut zázraky. Alespoň tak na mě celý workshop působil. To co po pár minutách dokázal s některými Tomáš Trapl udělat bylo neuvěřitelné. Nedokážu si ani představit, co by to bylo za zkušenost, kdyby na každého z nás měl třeba hodinu. Neuvěřitelný!

Děkuji ŠMZ za možnost se zúčastnit. A Tomáši Traplovi za skvělé zkušenosti, ikdyž jsem si nakonec nezazpíval :) snad se zas setkáme.

Pokud by byl další workshop s Tomášem Traplem, byl bych nadšený. Ale i třeba taková Linda Finková, Pavel Vítek nebo Pavla Forest by nám měli co nabídnout.
Jiří Spálenský

Příspěvekod Petr Ondráček » úte 26. dub 2016 16:23:21

Já jsem byl unešen. Workshop s takovým profesionálem je vždy zažítek. Dověděl jsem se plno nových věcí, které s okamžitou platností budu zařazovat do praxe. Byla by radost s takovým profíkem pracovat – na sobě :)
Petr Ondráček

Příspěvekod Míša Mervartová » ned 01. kvě 2016 18:26:58

Workshop mě nadchl ! Byla jsem jako v transu. Ta energie, která z pana Trapla šla a pohltila celou místnost byla nepopsatelná. Abych na tohle všechno nezapomněla, radši jsem si dělala poznámky. Byl to zážitek, na který jen tak nezapomenu. Všechno co nám řekl si budu dobře pamatovat. Moc děkuji a těším se na další workshop.
Míša Mervartová

Zpět na Workshopy s celebritami