Bohuš Matuš - muzikálový sólista, bronzový Český slavík

Pěvecké semináře s úspěšnými českými i světovými umělci a pedagogy.
Pravidla fóra
Každý rok umožňujeme našim žákům setkání s pěveckými a pedagogickými hvězdami domácími i zahraničními. Žáci si odnášejí nejen nevšední zážitky, na které dlouho nezapomenou, ale i cenné rady, tipy a zkušenosti od lidí, kteří dosáhli na vrchol v hudební a pedagogické branži.
Uživatelský avatar
Škola moderního zpěvu
www.modernizpev.cz
Příspěvky: 54
Registrován: pon 05. zář 2011 14:45:36

Bohuš Matuš - muzikálový sólista, bronzový Český slavík

Příspěvek: # 245Příspěvek Škola moderního zpěvu »

Včera jsme u nás měli další vzácnou návštěvu - navštívil nás muzikálový zpěvák a bronzový Český slavík Bohuš Matuš.

Pro naše žáky si připravil workshop na téma „Kantiléna, zpěvnost a barva hlasu“.

Bavilo vás toto další nevšední setkání v naší škole?
Lenka Přichystalová
Příspěvky: 1
Registrován: pát 05. čer 2015 9:14:50

Příspěvek: # 246Příspěvek Lenka Přichystalová »

Bohužel jsem nemohla, ale věřím že to bylo skvělé, doufám, že se bude tento workshop někdy opakovat.
Uživatelský avatar
Michaela Báňová
Příspěvky: 2
Registrován: pát 05. čer 2015 15:26:50

Příspěvek: # 247Příspěvek Michaela Báňová »

Úžasnej workshop,úžasnej člověk,super lidi,sranda a každej si tam našel to svoje :) Mě osobně to dost dalo,není co dodat!!! ;)
Silvie Matičková
Příspěvky: 1
Registrován: pát 05. čer 2015 15:37:10

Příspěvek: # 248Příspěvek Silvie Matičková »

Workshop byl naprosto úžasný!!! a dokonce jsme mohli i my něco zazpívat. Moc děkuji.
Uživatelský avatar
Hanka T.
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. bře 2015 20:57:21

Příspěvek: # 249Příspěvek Hanka T. »

Ja vůbec nevím, jak to mám napsat,abych to vystihla,bylo to prostě supeeeeeer,podělil se o zkusenosti,zaz¬píval,nechal nas zpívat,vytvořil úplně nádhernou atmosféru,prostě mooooc díky ,díky,taky Lukášovi za zprostředkování workshopu,tesim se na další ;)
Jarka Sl.
Příspěvky: 1
Registrován: sob 06. čer 2015 18:59:42

Příspěvek: # 250Příspěvek Jarka Sl. »

Workshop byl úžasný, jsem z něho nadšená. Bohuš byl milý, vtipný, přátelský.......prostě super! Skvěle zazpíval, povyprávěl o svých zkušenostech, pěveckých začátcích i o pubertě:) Předal nám cenné rady a podpořil účastníky, kteří zazpívali. Zmínil i to, že je důležité dát do zpěvu duši.
Co dodat? Přála bych mu, aby zase někdy získal slavíka.
Děkuji Lukášovi za zprostředkování setkání s Bohušem a těším se, koho uvidíme příště.
Přidat příspěvek v tomto tématu