Pochod Praha-Prčice

Kolektivní muzicírování, utužování kondice pěvecké, fyzické i psychické.
Pravidla fóra
Naše pěvecká soustředění v sobě kombinují: zpěv, výlety, utužování přátelství a někdy i sport...

1. Zpěv: co obnáší zkoušení muzikálu? To si žáci na vlastní kůži vyzkouší pod vedením našich lektorů, kteří se muzikálu věnují profesionálně. Vyzkouší si ansámblové, choreografické i herecké zkoušky a také závěrečné představení.
2. Výlety: hlava, hlas i tělo musejí pravidelně odpočívat, proto se v rámci našich soustředění věnujeme i výletům, kde poznáváme krásy naší země. Kdo se zrovna na výlety necítí, může odpočívat pasivně.
3. Utužování přátelství: naši lektoři jsou se žáky kamarádi a v přátelském duchu probíhá celé soustředění. Žáci se také vzájemně poznávají, získávají nové kamarády se stejnými zájmy a občas z toho vzniknou i nové umělecké spolupráce.
4. Sport: zpěv je "sport" a kvalita zpěvu přímo závisí na fyzické kondici zpěváka. Do sportu naše žáky nenutíme, ale vřele doporučujeme.
Uživatelský avatar
Škola moderního zpěvu
www.modernizpev.cz
Příspěvky: 54
Registrován: pon 05. zář 2011 14:45:36

Pochod Praha-Prčice

Příspěvek: # 221Příspěvek Škola moderního zpěvu »

20.5.2017 se uskutečnil 52. ročník slavného pochodu Praha-Prčice.

Tentokrát se k němu připojili i odvážnější z lektorů a žáků naší školy. Zvolili jsme jednu z oficiálních tras, která vede z Tábora a má délku 30km. Počasí nám přálo - nepršelo a bylo pod mrakem. Takže jsme měli pro pěší výlet ideální podmínky a krásně jsme si pochod užili.

Část z nás si pak ještě přidala dobrovolných 12 kilometrů a strávila společný večer a nedělní ráno.
Uživatelský avatar
Hanka T.
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. bře 2015 20:57:21

Příspěvek: # 230Příspěvek Hanka T. »

A když jsou s vámi přátelé,to se jde úplně samo.diky všem zúčastněným za parádní den a večírek :D
Uživatelský avatar
Hanka T.
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. bře 2015 20:57:21

Příspěvek: # 231Příspěvek Hanka T. »

Ještě jsem chtěla pochválit Lukáše za nápad vydat se do Prčic, pohyb má něco do sebe :roll: a taky za to,že jsem díky výletu poznala další zajímavé a příjemné lidi :D
Uživatelský avatar
Daniela(čudla)Javornická
Příspěvky: 7
Registrován: pát 06. lis 2015 16:32:47

Příspěvek: # 262Příspěvek Daniela(čudla)Javornická »

Pochod byl super,ani ve snu by mě nikdy nenapadlo,že mě bude 30km pochodování bavit :D Navíc jsem poznala další nové super lidičky ;) užila jsem si parádní den a večer při sportu ve společnosti skvělých lidí a navíc jsem zcela zadarmo dostala během pochodu cenné lekce od profi zpěváků :D (ono totiž šlapat do prudkého kopce a do toho zpívat,není úplně sranda :-D ) Díky moc lidi,mám vás ráda! ;)
Přidat příspěvek v tomto tématu