Lucia Šoralová - šansonová zpěvačka a muzikálová sólistka

Každý rok umožňujeme našim žákům setkání s pěveckými a pedagogickými hvězdami domácími i zahraničními. Žáci si odnášejí nejen nevšední zážitky, na které dlouho nezapomenou, ale i cenné rady, tipy a zkušenosti od lidí, kteří dosáhli na vrchol v hudební a pedagogické branži.

Lucia Šoralová - šansonová zpěvačka a muzikálová sólistka

Příspěvekod Škola moderního zpěvu » ned 19. led 2014 21:34:02

Další slavnou hudební osobností, která zavítala do naší školy, byla šansonová a muzikálová zpěvačka Lucia Šoralová.

Lucia si pro návštěvníky workshopu připravila téma „Interpretace, výraz, práce s emocemi“.

Milí účastníci, jak se vám líbil workshop?
Škola moderního zpěvu

www.modernizpev.cz

Příspěvekod Kateřina Zítková » ned 19. led 2014 22:29:11

Workshop byl skvělý :) Líbilo se mi, že Lucia předávala své zkušenosti přirozeně, aby je každý jednoduše pochopil, ale přitom si z výkladu mohl odnést spoustu nových informací a názorů. Jsem také moc ráda, že jsem mohla být aktivním účastníkem workshopu, že mi Lucia pověděla připomínky přímo k mé pěvecké interpretaci a já slyšela další názor člověka, který mě nikdy před tím neslyšel zpívat. Jak řekla sama Lucia, tak každý má stále na čem pracovat a tudíž i díky tomuto workshopu jsem dostala další impuls k další práci sama na sobě :) Děkuji Škole moderního zpěvu, že takové workshopy pořádá a těším se na příště :)
Kateřina Zítková

Příspěvekod Romana Rubešová » pon 20. led 2014 1:25:44

Super akce. Nejen ze Lucia dobre poradila, ale vytvorila i prijemnouatmosferu :) Jinak dekuji za pomoc pripriprave na workshop ;)
Romana Rubešová

Příspěvekod Ivana Horáková » pon 20. led 2014 9:06:31

Mám pěvecké workshopy ráda. Několika jsem se již zúčastnila, i se zahraničními interprety. Lucia ve mně zanechala silný dojem nejen pěvecky, ale lidsky. Je to neobyčejně otevřená, nic nepředstírající a krásná bytost. Její profesionální připomínky k výrazu zpěvu jednotlivých žáků mě velmi inspirovali, ač nezpívám šanson. Jsem moc ráda, že jsem Luciu poznala a těším se na její koncert, který si určitě nenechám ujít. Díky.
Ivana Horáková

Příspěvekod Markéta Bínová » pon 20. led 2014 9:31:46

Zdravím! Já měla z akce hezký pocit – souhlasím již s zmíněným názorem, že Lucie vytvořila příjemnou atmosféru a jako začínající přednášející je velmi talentovaná, protože to, jak „přednášela“ mělo hlavu a patu, musím pochválit češtinu :) takže super, dobré připomínky, stručně a jasně řečené, že jsem je pochopila.. co mě nejvíce zaujalo z teorie, bylo zmínění typů zpěváků dle důrazu na text či naopak na výraz.prostředky!! Trošku jsem čekala, že bychom se nějak aktivněji zapojili i my ostatní, ale chápu, že nebyl čas, a uvítala bych začít včas :) Ale opravdu moc děkuji za „workshop“!!
Markéta Bínová

Lucia Šoralová - 2. workshop

Příspěvekod Škola moderního zpěvu » úte 30. kvě 2017 23:48:19

Po třech letech jsme úspěšný workshop s Lucií Šoralovou zopakovali.
Škola moderního zpěvu

www.modernizpev.cz

Příspěvekod Justin Novák » stř 31. kvě 2017 7:19:43

Mě se mooc líbil❤
Justin Novák

Příspěvekod Justice Peace » stř 31. kvě 2017 9:27:30

Vzdycky je zajimave a cenne poslechnout radu od nekoho, kdo se zpevem zabyva profesionalne :) A k tomu ma Pani Soralova lehkost predavani svych zkusenosti.
Justice Peace

Příspěvekod Míťa.kral » stř 31. kvě 2017 15:34:37

Za mě dobrý-:).Zabarvením hlasu mě nejvíce zaujala ta žába s culíkem..tuším žákyně Katky.Jinak Lucie i díky svému životu ví o čem mluví a šanson plný prožitků je přesně to,k čemu se hodí.Míťa
Míťa.kral

Příspěvekod Kateřina Rousová » stř 31. kvě 2017 22:53:41

Skvělý večer...:-)
Kateřina Rousová

Další

Zpět na Workshopy s celebritami