Pěvecké soustředění 2019 - muzikál Jesus Christ Superstar

Naše pěvecká soustředění v sobě kombinují 3 složky: zpěv, výlety a sport...

1. Zpěv: co obnáší zkoušení muzikálu? To si žáci na vlastní kůži vyzkouší pod vedením našich lektorů, kteří se muzikálu věnují profesionálně.
2. Výlety: hlava, hlas i tělo musejí pravidelně odpočívat, proto se v rámci našich soustředění věnujeme i výletům, kde poznáváme krásy naší země. Kdo se zrovna na výlety necítí, může odpočívat pasivně.
3. Sport: zpěv je "sport" a kvalita zpěvu přímo závisí na fyzické kondici zpěváka. Do sportu naše žáky nenutíme, ale vřele doporučujeme.

Pěvecké soustředění 2019 - muzikál Jesus Christ Superstar

Příspěvekod Škola moderního zpěvu » úte 13. srp 2019 1:54:26

I letos jsme uskutečnili pěvecké soustředění. Tentokrát jsme se zabývali muzikálem Jesus Christ Superstar. Žákům se povedlo za 3 odpoledne nacvičit cca 12 minutové představení.

Žáky opět vedlo lektorské trio: Lukáš Jindra, Kateřina Jindrová Zítková a František Pytloun.

I tentokrát probíhala výuka na 3 frontách: ansámblový zpěv, choreografie a režie. K tomu všemu se ještě letos přidala výroba kostýmů a rekvizit.

A nezapomněli jsme ani na každodenní výlety. Navíc jsme byli ubytováni v Hereckém muzeu v Ratibořicích, ve kterém nás provedl sám majitel herec a režisér Tomáš Magnusek.
Škola moderního zpěvu

www.modernizpev.cz

Příspěvekod Daniela(čudla)Javornická » úte 13. srp 2019 12:41:12

Bylo to dokonalý :D Nejlepší dovolená mého života, skvělá parta lidí, zpívání,hraní,pařby,brecela jsem smíchy, co vic si přát :D Diky za vás lidi :D Už se tesim na příště a joooo dame to znovu :D Všichni jste borci :D Diky vám za skvělý zkušenosti a zážitky :D
Daniela(čudla)Javornická

Příspěvekod Jana Žlebková » úte 13. srp 2019 16:27:58

Diky moc za super akci! Byl to úžasně straveny čas s uzasnymi lidmi. Diky, ze jste tuhle akci zorganizovali a asi mluvim za vsechny, ze jsme si to paradne uzili! Tesim se na pristi soustredeni ;-)
Jana Žlebková

Příspěvekod Hana Šuková » úte 13. srp 2019 23:08:11

Díky vám, trojlístku lektorský. Mohli byste místo tý makačky třeba relaxovat u móře s nožičkama nahóře. A vy ne a ne, radši se prdíte s bandou amatérů někde v můzeu a rozdáváte radost ze života, z pohybu, zpívání a chlastu.
Bylo to s váma skvělý, bando, moc jsme si to užili, těšíme se nejpozději napřesrok naviděnou.
Hana Šuková

Příspěvekod Lenka Čepková » stř 14. srp 2019 9:15:09

My děkujeme! Bylo to fakt jedinečný ❤️❤️❤️
Lenka Čepková

Příspěvekod Hana Trnková » čtv 15. srp 2019 23:47:42

Luki,Kačenko,my děkujeme ♥️ :) jste výborný lidi,je s vámi úžasně
Lidi,byli jste skvělí,♥️díky všem za parádní víkend,a za to,že existujete :) ♥️
Co vám budu povídat...je mi smutno ♥️...pařit ,u toho ještě dělat parádní hudbu s tahovejma úžasnejma pošukama...♥️♥️♥️,to stojí za to s Vámi vždycky,a nejvíc ráda ♥️
Hana Trnková

Příspěvekod Lucie Aleandrová » pát 16. srp 2019 0:11:37

Byli jste úžasní,skvělí a byl to fenomenální zážiteček :* příště pojedu určitě zas, jsem už zvědavá i na ty koncertíky,chci to viděéét. Díky hlavně té svaté trojici, co to vymyslela a spáchala ,mucíky mucky muck. :D už teď mi chybíte
Lucie Aleandrová

Příspěvekod Pavlína Sodomková » pát 16. srp 2019 11:40:19

I mě všichni moc chybíte, bylo to naprosto fantastický, příště se těším zas :D Moc všem děkuji, jste úžasní !!! ❤️❤️❤️
Pavlína Sodomková

Příspěvekod David Šuk » pon 19. srp 2019 19:15:30

Bylo to naprosto super, moc jsem si to s váma užil a doufám, že se co nejdříve zas někde uvidíme. :-)
David Šuk

Příspěvekod Milan Melen » sob 24. srp 2019 8:38:48

Bylo to super jsem nesmírně nadšený a hrozně rád jaká parta se tam sešla. Takže veliké díky patří našim lektorum a samozřejmě té úžasné party :!: bude se mi stýskat... Mějte se hezky a doufám že příští rok se opět sejdeme... :!: :D
Milan Melen

Další

Zpět na Pěvecká soustředění (školní výlety, sportovní akce)