Zpětná vazba: Jak se vám líbí školní koncerty?

Školní koncerty pořádáme pravidelně několikrát do roka.
Pravidla fóra
Školní koncerty jsou důležitá součást výuky.
Zpívání před publikem ve velkém sále je něco úplně jiného než před lektorem v učebně. Proto se snažíme koncerty pořádat co nejčastěji.
Pro začínající zpěváky pořádáme společné koncerty na různá témata, abychom je hravým způsobem přiměli k vyzkoušení si různých hudebních stylů.
Pro pokročilejší zpěváky pořádáme koncerty jejich vlastních kapel a sólových projektů.
Martin H
Příspěvky: 2
Registrován: sob 24. čer 2017 19:51:12

Paráda !!!!

Příspěvek: # 421Příspěvek Martin H »

Koncert byl zážitek naprosto úžasný a fantastický. Doporučuji všem, kdo se na tento neodhodlali, aby tak příště učinili. Trému jsem měl od předchozího večera do začátku koncertu, naštěstí jsem zpíval až v poslední části - postupně to ze mě začalo padat. Definitivně mně pomohlo představování se. Možnost si na pódiu nejdřív trochu zablafat mě umožnila se tam aklimatizovat a zbavit se poslední části trémy, takže nástup na zpěv mě přišel úplně přirozený a připadal jsem si fantasticky (zda si tak připadali i ti, co to poslouchali, je samozřejmě jiná otázka).
Měl bych ještě jednu otázku na vedení, která by mohla zajímat i jiné:

Kdy bude záznam koncertu někde na webu?
Rád bych se jednak pochlubil příbuzným a známým, druhak si ještě jednou v klidu poslechnul výkony ostatních - musím se přiznat, že přemýšleje o svém vystoupení, ne všem ostatním vystoupením jsem věnoval takovou pozornost, jakou by si zasloužily, tímto se ostatním omlouvám.
Uživatelský avatar
Škola moderního zpěvu
www.modernizpev.cz
Příspěvky: 54
Registrován: pon 05. zář 2011 14:45:36

Re: Paráda !!!!

Příspěvek: # 422Příspěvek Škola moderního zpěvu »

Děkujeme.
My jsme také velmi spokojeni a pyšní na to, jaké výkony jste Vy, naši žáci, na koncertě zase podávali. :-)

Záznam posledního koncertu co nevidět opět umístíme na školní cloud a do mailů Vám pošleme odkaz.

Děkujeme za další úspěšný školní rok a přejeme krásné léto všem! :-)
Martin H
Příspěvky: 2
Registrován: sob 24. čer 2017 19:51:12

Vánoční koncert

Příspěvek: # 659Příspěvek Martin H »

Bylo to naprosto skvělé, tedy až na:
1) teplotu teď venku, která mi znemožnila si píseň pravidelně venku na cestách cvičit, jak jsem to dělal před letním koncertem
2) Spoustu věcí naléhavých či lákavých, které mi sebraly čas, takže jsem to nestihl dostatečně procvičit ani poslední dny doma
3) spousta práce v zaměstnání, kvůli které jsem byl unaven a ne ve formě
4) několik tlakových výší a níží
kteréžto všechny faktory způsobily, že jsem to ve druhé sloce lehce zbodal.
Já za to samozřejmě vůbec nemůžu.
Přesto si z toho beru poučení, že příště si program x dní před koncertem nesmím tolik natřískat, abych se to nadriloval důkladněji.
JanaZ
Příspěvky: 4
Registrován: pon 26. bře 2018 10:37:53

Vánoční koncert na Staromáku

Příspěvek: # 1027Příspěvek JanaZ »

Vánoční koncert na Staromáku byl úžasnej! Skvělá atmosféra, fajn lidi jak v hledišti, tak báječná parta na jevišti, skvělá organizace. Moc jsem si to užila a pokud bude příložitost si zazpívat na této akci i příští rok, tak určitě neváhám ;)
Filip Veselý
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 14. lis 2019 23:50:46

Koncert listopad 2019

Příspěvek: # 1103Příspěvek Filip Veselý »

Díky moc za super večer, dokumentaci a že to takhle skvěle děláte!
Super výukový materiál se vidět!:-)
A.Kurzová
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22. lis 2019 18:36:01

Poděkování

Příspěvek: # 1104Příspěvek A.Kurzová »

Rádi bychom vám poděkovali za skvělý zážitek, úžasný večer a vaši práci s malými i velkými nadšenci hudby. Krásné!
Žižkovi
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. úno 2020 21:32:07

Pocta Karlu Gottovi

Příspěvek: # 1129Příspěvek Žižkovi »

Dobrý den, rádi bychom vám poděkovali za úžasný zážitkový večer. Pan Karel Gott by byl určitě poctěn a rád, kolik úsilí jste všichni organizátoři a účinkující jeho památce věnovali. Vaše práce má velký smysl a rozdává úsměvy a radost divákům, posluchačům a samozřejmě všem talentovaným lidem vaší školy. Děkujeme! Žižkovi
Denisa Černá
Příspěvky: 1
Registrován: stř 02. bře 2022 15:36:34

Koncert únor 2022

Příspěvek: # 1347Příspěvek Denisa Černá »

Ráda bych Vám poděkovala za parádně zorganizovaný koncert! Byl to náš první u vaší školy a celé naší rodině se moc líbil! Oceňuji i prostory a sezení, je to o to příjemnější, když můžete sedět u stolu. A teda poklona Vašim žákům, to byla jízda! Osobně jsem byla mnohdy až dojata výkony Vašich žáků. Jste moc šikovní, děkuji za super zážitek :)
Přidat příspěvek v tomto tématu