Zpětná vazba: Jak se vám líbí školní koncerty?

Školní koncerty pořádáme pravidelně několikrát do roka.
Pravidla fóra
Školní koncerty jsou důležitá součást výuky.
Zpívání před publikem ve velkém sále je něco úplně jiného než před lektorem v učebně. Proto se snažíme koncerty pořádat co nejčastěji.
Pro začínající zpěváky pořádáme společné koncerty na různá témata, abychom je hravým způsobem přiměli k vyzkoušení si různých hudebních stylů.
Pro pokročilejší zpěváky pořádáme koncerty jejich vlastních kapel a sólových projektů.
Michaela Pecháčková
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 20. lis 2014 20:50:12

nejlepší koncert dne 19.11.2014

Příspěvek: # 986Příspěvek Michaela Pecháčková »

Děkuji moc za podporu a hlavně děkuji Kateřině Zítkové a Lukášovi Jindrovi za to že jste mi umožnili takový krásný koncert ještě jednou Moc děkuji.
Jirka Spálenský
Příspěvky: 1
Registrován: pát 21. lis 2014 13:06:59

Příspěvek: # 987Příspěvek Jirka Spálenský »

Děkuji celé Škole moderního zpěvu... Organizátorům za skvělou akci a za možnost zde vystupovat a akci i moderovat, dále děkuji "spolužákům" a hostům za shovívavost při přebreptech a zmatcích s programem :P

Ještě jednou diky moc a zase brzy naviděnou...
Ivana Rybáková
Příspěvky: 5
Registrován: pát 13. kvě 2011 18:43:50

Příspěvek: # 298Příspěvek Ivana Rybáková »

Chtěla bych pochválit středeční Svobodný koncert. Výborná atmosféra a pěvecké výkony. Všichni zpívali skvěle a dýchla z toho na mě taková svobodná nálada :) Těším se na další koncert.
Moc díky všem, co to organizují, hlavně Lukášovi!
Uživatelský avatar
Hanka T.
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. bře 2015 20:57:21

Příspěvek: # 299Příspěvek Hanka T. »

Zatím jsem si dala hlasování 2krat,čeká me třetí, tesimse,parádníatmosféra,možnost si zazpívat,já jsem prostě moc spokojena:-)
Uživatelský avatar
Daniela(čudla)Javornická
Příspěvky: 7
Registrován: pát 06. lis 2015 16:32:47

Příspěvek: # 300Příspěvek Daniela(čudla)Javornická »

Byla jsem si zatím zazpívat na dvou hlasováních a byla to naprostá prvka.Středeční hlasování v kavárně Dadap bylo perfektní,úžasnáatmosféra,kterou všichni účastníci vytvořili mi moc pomohla,díky všem za super zábavu a lektorům za možnost zazpívat si před publikem,neváhejte a zkuste to taky :)
Uživatelský avatar
Daniela(čudla)Javornická
Příspěvky: 7
Registrován: pát 06. lis 2015 16:32:47

Příspěvek: # 301Příspěvek Daniela(čudla)Javornická »

Ahoj,vánoční koncert na lodi Kristián Marko byl suprovej!! Pravda bylo nám tam trochu těsno,ale díky atmosféře která panovala a perfektním výkonům všech žáků,to vůbec nevadilo :) Díky za další super zážitek,skvěle jsem si zazpívala a užila celý koncert! :)
Tom
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27. pro 2015 23:11:55

Příspěvek: # 302Příspěvek Tom »

S Danielou souhlasim. Moc krasna akce, krasnejvanocnidarek pro vsechny lidi co majiradi muziku. Dikydikydiky! Tom
Verča
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 03. bře 2016 23:44:03

Příspěvek: # 303Příspěvek Verča »

Od včerejšího koncertu uplynulo více jak 24 hodina já jsem stále nabitá pozitivní energií, kterou mi koncert dal. Cítila jsem, že jsme byly všichni na stejné vlně. Slovo emoce umě začíná pomalu ale jistě nabírat jasnějších obrysů:-)). Atmosféra v Jamm clubu je jedinečná, takže doufám, že místo budeme brzy opakovat!
Uživatelský avatar
Daniela(čudla)Javornická
Příspěvky: 7
Registrován: pát 06. lis 2015 16:32:47

Příspěvek: # 392Příspěvek Daniela(čudla)Javornická »

Už jsem si za skoro více jak 2 roky,co chodím do školy,dala pěknou řádku školních koncertů a musím říct,že mě všechny koncerty do jednoho obrovsky bavily a baví :D Je paráda chodit do školy,když člověk vidí a slyší výsledky,má skvělé učitele a spolužáci jsou bezvadná parta,nikdy jsem nevěřila tomu,že JÁ budu zpívat ale díky super učitelům i JÁ absolutní antitalent zpívám :D ;) Táborák jako bonus a rozloučení se školním rokem je skvělej,pokecáme,popijeme...MILUJU TUHLE ŠKOLU A LIDIČKY V NÍ,DÍKY KAMARÁDI,PŘÁTELÉ 8-) ;)
Uživatelský avatar
Hanka T.
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. bře 2015 20:57:21

Příspěvek: # 393Příspěvek Hanka T. »

Koncert s kapelou The Bugles,...to se nedá vyjádřit slovy,musí se to zažít.. Kapela..Prostě boží,a koncert jedna velká radost :) je to především o lidech a s touhle partou je dobrá nálada v podstatě samozřejmostí :) diky vám přátelé za parádní chvíle a těším se do 4.třídy :lol: a na vás na všechny. Krásný prázdniny přeju všem :)
Přidat příspěvek v tomto tématu