Zpětná vazba: Jak se vám líbí školní koncerty?

Školní koncerty pořádáme pravidelně několikrát do roka.
Pravidla fóra
Školní koncerty jsou důležitá součást výuky.
Zpívání před publikem ve velkém sále je něco úplně jiného než před lektorem v učebně. Proto se snažíme koncerty pořádat co nejčastěji.
Pro začínající zpěváky pořádáme společné koncerty na různá témata, abychom je hravým způsobem přiměli k vyzkoušení si různých hudebních stylů.
Pro pokročilejší zpěváky pořádáme koncerty jejich vlastních kapel a sólových projektů.
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02. kvě 2011 17:17:01

bez nadpisu

Příspěvek: # 288Příspěvek »

Hej mrtě moc vostrýtyvole nářez ty kráso
dobře vy!
Tomáš Kejmar
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03. kvě 2011 0:15:25

Čarodějné hlasování

Příspěvek: # 289Příspěvek Tomáš Kejmar »

Tenhle večer byl fakt zatím nejlepší, co jsem zažil. Teď už je naše laťka hodně vysoko :) Ještě pár takových koncertů a můžeme s tím vyrazit na turné :)
Vláďa
Příspěvky: 2
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:21:07

Čarodějnické hlasování

Příspěvek: # 290Příspěvek Vláďa »

Tak tento večírek s morbidní tematikou byl vskutku výživný. Ovšem vzhledem k tomu, že drtivé většině učinkujících i posluchačů nechyběl nadhled, zážitek vyzněl bezpochyby pozitivně.
Už se moc těším na další koncert s tematikou, kde je zapovězen rodný jazyk + angličtina. To je slušné sousto a jsem fakt zvědav na tu všelikou hatmatilku, co se éterem ponese z našich úst. A teď se omlouvám, jdu se pro jistotu naučit -asi francouzsky.. V.
Uživatelský avatar
Richard Kubelka
Příspěvky: 2
Registrován: pát 06. kvě 2011 9:13:32

Čarodějnické HLASování

Příspěvek: # 291Příspěvek Richard Kubelka »

Souhlasím s Janou a Kamčou – koncert byl moc fajn a určitě si každá příští akce zaslouží ještě více diváků :)
Co třeba na každý koncert vytvořit samostatný profil na fb?
Míša Pecová
Příspěvky: 2
Registrován: pát 06. kvě 2011 13:19:01

Čarodějnické HLASování

Příspěvek: # 292Příspěvek Míša Pecová »

Já taky musím souhlasit, že se koncert moc povedl. Tentokrát jsem byla pouze jako divák, bez moderátorských povinností, a opravdu jsem si to moc užila. Chválím nejen ty, kteří už na koncertech zpívali a kteří jsou lepší a lepší, ale taky ty, co vystoupili poprvé a přesto to zvládli úplně skvěle – třeba právě Richard.:-) Moc taky děkuju všem, kteří se snažili svému vystoupení dodat něco navíc a připravili si kostýmy a rekvizity, protože to opravdu vytvořilo super atmosféru. Tentokrát byly výkony všech vážně hodně kvalitní, takže chválím, chválím, chválím. Už se na vás všechny moc těším na dalším koncertě. :)
Klára S
Příspěvky: 1
Registrován: pát 28. říj 2011 13:23:31

Československé HLASování

Příspěvek: # 293Příspěvek Klára S »

Vaše koncerty jsou naprosto úžasné, netradiční a mají šmrnc! Už teď mám v kalendáři zapsaný další koncert. Všem Vám moc fandím a už se těším na 22.12.! :)
Ivana Rybáková
Příspěvky: 5
Registrován: pát 13. kvě 2011 18:43:50

Československé HLASování

Příspěvek: # 294Příspěvek Ivana Rybáková »

Mě se ten koncert moc líbil, myslím, že byl opět hodně povedený. Byla na něm skvělá atmosféra a legrace. A všichni účinkující zpívali skvěle. Velké díky Lukášovi a Míše za přípravu!
Lukáš B. Killed
Příspěvky: 1
Registrován: pon 07. lis 2011 13:55:01

Československé …

Příspěvek: # 295Příspěvek Lukáš B. Killed »

… i já jsem si zapsal další koncert, protože legrace to opravdu byla :)
Míša Pecová
Příspěvky: 2
Registrován: pát 06. kvě 2011 13:19:01

Příspěvek: # 296Příspěvek Míša Pecová »

Ahoj,
chtěla bych říct, že zatím všechny koncerty školy, kterých jsem se účastnila, byly moc super. Ty poslední dva, na kterých se hrálo živě s muzikanty na lodi na Vltavě, měly navíc krásnou atmosféru, což je vidět i z fotek, a pro všechny to byl určitě velký zážitek. Velká pochvala patří samozřejmě Lukášovi, který je nejen skvělý učitel, který žáky dokáže krásně povzbudit a namotivovat, ale zároveň je právě i pořadatelem koncertů, kde si žáci můžou vyzkoušet, jaké je to „doopravdy“, ne jen ve třídě před zrcadlem. :) Hlavně ale musím pochválit všechny účinkující, kteří byli opravdu skvělí. Je na nich vidět, jak moc je to baví a výkony jsou opravdu hodně kvalitní. Zároveň je ale všechno v přátelském až skoro rodinném :) duchu, takže pokud někdo třeba bojujete s trémou a váháte, zde vystoupit nebo ne, tak se určitě nebojte a jďete do toho.:-) Nikdo vás nebude soudit, hodnotit nebo kritizovat – naopak všichni si vzájemně fandí a podporují se.
Tak všem, kdo se zúčastnili, i těm, kdo se na koncert přišli podívat a podpořit, moc díky, a už se na vás všechny těším příště.:-)
Uživatelský avatar
Kateřina Zítková
Příspěvky: 4
Registrován: sob 16. bře 2013 18:19:47

Příspěvek: # 297Příspěvek Kateřina Zítková »

Ráda bych moc pochválila lednové koncerty na lodi. Byl to opravdu krásný zážitek!
Prostředí lodi s živou hudbou tvořilo opravdu velmi příjemnou atmosféru. Na koncerty dorazilo plno lidí a zpívat před takovým milým publikem bylo moc fajn :) Obdivuji také všechny hudebníky, kteří nás hudebně doprovázeli, odvedli opravdu skvělý výkon!
Dále bych ráda poděkovala Lukášovi za zorganizování a propagaci „trojkoncertu“ kapel žáků – který proběhl v únoru opět na lodi. Koncert se povedl nad mé očekávání, publikum bylo skvělé, museli jsme s mojí kapelou Musicframe dát i přídavek :) Byla to opravdu vydařená akce a už se těším, až podobný koncert bude znovu, abych se mohla přijít podívat na tvorbu dalších žáků :)
Přidat příspěvek v tomto tématu