Zpětná vazba: Jak se vám líbí školní koncerty?

Školní koncerty pořádáme pravidelně několikrát do roka.
Pravidla fóra
Školní koncerty jsou důležitá součást výuky.
Zpívání před publikem ve velkém sále je něco úplně jiného než před lektorem v učebně. Proto se snažíme koncerty pořádat co nejčastěji.
Pro začínající zpěváky pořádáme společné koncerty na různá témata, abychom je hravým způsobem přiměli k vyzkoušení si různých hudebních stylů.
Pro pokročilejší zpěváky pořádáme koncerty jejich vlastních kapel a sólových projektů.
Uživatelský avatar
Lukáš Jindra, dipl.um.
Lektor zpěvu
Příspěvky: 377
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Jak se vám líbí inovace koncertů?

Příspěvek: # 280Příspěvek Lukáš Jindra, dipl.um. »

Milí žáci,
moc mě těší Vaše spokojené reakce na koncerty, co pro vás pravidelně každý druhý měsíc pořádám... :-)

Jsem rád, že cítíte na koncertech tu pohodu, o kterou se snažím, abyste měli při svých prvních koncertních krůčcích co nejmenší trému. A děkuju také všem, co mi pomáhají vnést na pódium trošku zábavy pro uvolnění. Moc to všem pomáhá! :-)

Těší mě, že chápete význam těchto koncertů, které pro vás zdarma pořádám, jako bonus k výuce, jako jakousi odměnu za svědomitou přípravu. Věřím, že si je užíváte stejně jako já... :-)

Jelikož se snažím neustále vylepšovat moje služby pro vás, na posledním koncertě jsem zkusil zavést maličko novinek:
- změna koncertního prostředí (a do budoucna bych Vás rád provedl dalšími pražskými koncertními prostory)
- zavedl jsem program koncertu, aby nevznikaly zbytečné dlouhé prostoje, když se zrovna nikdo nechystá osmělit k výstupu
Jak se vám tyto inovace líbí? ;-)

A v příštím roce se těšte na další inovace - nápadů mám mnoho... :-D
Veronika S.
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02. čer 2008 10:54:30

Koncerty žáků

Příspěvek: # 278Příspěvek Veronika S. »

Lukáši, vezmi toto prosím jako veřejnou pochvalu a dík za snahu maximálně zpestřit výuku zpěvu. Koncerty byly skvělé. Díky za příležitost. Velmi si cením tvého přístupu, mám pocit, že pro své žáky děláš mnohem víc, než stanovují učitelské osnovy. Je skvělé, že ostatní žáci vidí své spolužáky v akci a mohou si tak uvědomit, že sem tam chybka není žádná tragédie, že trému nás má více zpěváků, není potřeba se hroutit z rozechvělého hlasu… osobně je to pro mne velmi povzbuzijící. Je to skvělá zkušenost, která otvírá oči. Hlasuji pro střídání prostředí, Zpívání podle programu považuji za jedinou rozumnou variantu, tak aby byl člověk schopen alespoň přibližně plánovat. Obecně jsem neukáznění a nespolehliví. Program ANO! Ještě jednou díky, těším se na další hodinu.
Katka Zavadilová
Příspěvky: 1
Registrován: stř 03. pro 2008 9:22:31

Koncert 2.12.08

Příspěvek: # 279Příspěvek Katka Zavadilová »

Děkuji moc za příjemně strávený večer. Koncert byl úžasný, všichni učinkující byli prostě skvělí, příjemná atmosféra bez stresu. Profesionální úroveň. Prostě samá chvála a žádné nedostatky. Moc ráda si také nějakou písničku příště střihnu :)
Veronika - toho večera moderátorka :-)
Příspěvky: 1
Registrován: ned 08. bře 2009 14:55:24

Koncert – 5.3.2009

Příspěvek: # 281Příspěvek Veronika - toho večera moderátorka :-) »

Zdravím všechny a blahopřeji Vám k výborným výkonům na koncertě. Děkuji Lukášovi za jeho práci a velké nadšení, které motivovalo nás všechny. Opravdu děkuji i za příležitosti, které nám dáváš, trpělivost čas, který nám věnuješ. A veřejně slibuji, že už nikdy nebudu chtít posouvat žádnou hodinu atp., protože vidím, jaké zmatky to všechno udělá :) . Díky.
P.A. za publikum
Příspěvky: 1
Registrován: pát 06. lis 2009 18:32:01

Koncert 5.11.

Příspěvek: # 282Příspěvek P.A. za publikum »

Děkuji všem za výbornou zábavu při včerejším koncertě. Je sqělé, jak někteří učinkující naprosto perfektně zvládají pobavit publikum. Určitě to povzbudí i ty ostatní, kteří si tak profesionálně zatím nepočínají. Stejně jsou ale jedničky, protože mají podle mě neskutečnou odvahu dojít až na jeviště, cestou neomdlít a ještě zazpívat. Díky i Lukášovi a Veronice, jsou oba bezva a určitě s přípravou mají spoustu práce. Výsledek ale pro všechny stojí za to!
upir
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16. pro 2009 7:33:41

VanocniHLASovani

Příspěvek: # 283Příspěvek upir »

DEKUJI. Byli jste vsichniuzasni. Super zazitek.
Anastazie
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 22. dub 2010 9:23:39

koncert 15.04.2010

Příspěvek: # 284Příspěvek Anastazie »

Mílépřiznivnci zpěvu. Byla jsem na koncertě a chci říct jak dobrou práci jste odvedli a jaký přijemný večer jsem měla! Díky moc za dobré pisničky a dobrou naladu. Několik holek které jsou pod křidlem jejich pedagoga Lukáše jsou naprosto hvězdy pokud ne ted' tak v brzké době asi budou protože zpivalinadherně :)

P.S. Omlouvám se za chýby v pravopisu. Není to moje mateřština :)
Věra Tatarová
Příspěvky: 1
Registrován: ned 20. čer 2010 18:32:01

„Legendární HLASování“

Příspěvek: # 285Příspěvek Věra Tatarová »

Koncert byl moc fajn, hlavně ta zkušenost vystoupit na podiu před lidmi :o). Příjemné odpoledne plné vtipu a písniček. Hlavně hláška: Vyndej Ozyho! U nás rychle zdomácněla :o)
Kamča
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24. úno 2011 19:33:41

Jazzové Hlasování

Příspěvek: # 286Příspěvek Kamča »

Chválím, chválím, chválím:))Vystupovala jsem tu s Vámi poprvé a naprosto mě pohltila příjemná, přátelská atmosféra a skvělé výkony všech zúčastněných. Vím, že je za tím spousta dřiny, ale nemalý podíl a velký dík patří Lukášovi, za jeho osobitý a profesionální přístup ke každému z nás. Ještě teď jsem plná emocí a nabytá pozitivní energií, která z koncertu vyzařovala. Škoda, že koncert není více propagovaný, zasloužil by si plný sál:))Takže ještě jednou velký dík za příležitost a Lukášovi, jako skvělému pedagogovi přeji spoustu talentovaných žáků a povedených koncertů:)))
Jana Oltová
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02. kvě 2011 14:17:38

Čarodějnické hůasování

Příspěvek: # 287Příspěvek Jana Oltová »

Atmosféra tohoto koncertu se mi líbila zatím nejvíc ze všech, na kterých jsem byla. Zdálo se mi, jako kdyby pro ten večer snad neexistovala tréma, protože všechny výkony byly naprosto suverénní a plné energie. I doprovodný program byl super, čas a finance vložené do rekvizit se rozhodně vyplatily! Do dalších koncertů nám přeju snad už jen trochu více „externích“ diváků, protože si je určitě zasloužíme! :) (Nicméně nejdřív si je samozřejmě musíme sami pozvat :)V neposlední řadě díky Honzovi za pěkné fotky, na nichž mě i Bobbyho překrásně zvěčnil :D
Přidat příspěvek v tomto tématu