Pěvecké soustředění 2020 - muzikál Dracula

Naše pěvecká soustředění v sobě kombinují: zpěv, výlety, utužování přátelství a někdy i sport...

1. Zpěv: co obnáší zkoušení muzikálu? To si žáci na vlastní kůži vyzkouší pod vedením našich lektorů, kteří se muzikálu věnují profesionálně. Vyzkouší si ansámblové, choreografické i herecké zkoušky a také závěrečné představení.
2. Výlety: hlava, hlas i tělo musejí pravidelně odpočívat, proto se v rámci našich soustředění věnujeme i výletům, kde poznáváme krásy naší země. Kdo se zrovna na výlety necítí, může odpočívat pasivně.
3. Utužování přátelství: naši lektoři jsou se žáky kamarádi a v přátelském duchu probíhá celé soustředění. Žáci se také vzájemně poznávají, získávají nové kamarády se stejnými zájmy a občas z toho vzniknou i nové umělecké spolupráce.
4. Sport: zpěv je "sport" a kvalita zpěvu přímo závisí na fyzické kondici zpěváka. Do sportu naše žáky nenutíme, ale vřele doporučujeme.

Příspěvekod Eva Frkáňová » ned 11. říj 2020 1:08:05

Soustředění Drákula mě moc bavilo.
Vedli nás skvělí lektoři, dobře se doplňovali a poznala jsem tam fajn lidi. Přestože jsem tam určitě udělala chyby a bojovala s nervozitou, byla to krásná zkušenost. Mrzí mě, že jsem pak nemohla zůstat na táborák.
Doporučuji toto soustředění všem. Nedá se to však takhle popsat, je třeba to skutečně zažít.
Eva Frkáňová

Předchozí

Zpět na Pěvecká soustředění (nácviky muzikálů, výlety)