ZPĚV - sólová, párová nebo skupinová výuka

Zajímá vás, jak probíhá výuka ve Škole moderního zpěvu? Zeptejte se nás...
Základní informace naleznete na našem školním webu http://www.modernizpev.cz.

ZPĚV - sólová, párová nebo skupinová výuka

Příspěvekod Lukáš Jindra, dipl.um. » úte 05. říj 2010 12:17:06

Sólové lekce zpěvu jsou základním a nejčastěji poskytovaným typem výuky. Jsou určeny hlavně pro žáky, co potřebují individuální přístup. Vhodné jsou zejména pro pokročilejší studenty nebo pro žáky s nějakým specifickým problémem.

Párové hodiny zpěvu jsou ideální pro žáky stejného pohlaví a stejné úrovně pokročilosti bez výrazných specifických problémů, které by vyžadovaly individuální přístup. Studenti tento typ výuky mnohdy volí, když chtějí zažívat lekce s kamarády nebo chtějí ušetřit.

Skupinová výuka zpěvu je především výrazná finanční úspora. Je vhodná pro úplné začátečníky bez specifických problémů, které by vyžadovaly individuální přístup. Na těchto seminářích se vykládají pěvecké základy, které jsou společné pro všechny.
Lukáš Jindra, dipl.um.

Lektor zpěvu

nejde to snadno

Příspěvekod iveta p. » úte 18. lis 2014 11:47:43

Naučit se zpívat je bohužel jen podklad a to toho,že musíte jít na pěveckou školu,která se dělá alespoň 5 let jinak nevěřím že by se člověk naučil zpívat,vím to vlastní zkušeností..
iveta p.

Re: nejde to snadno

Příspěvekod Lukáš Jindra, dipl.um. » pon 01. pro 2014 23:02:49

Dobrý den.

Z vlastní zkušenosti profesionálního zpěváka a lektora zpěvu s cca 15-letou zkušeností mohu říct, že je to velmi velmi individuální, nehledě na to, že každý má jiné cíle, kam až to chce dotáhnout. ;)

Například já, jako hlasový profesionál, se chci vzdělávat celoživotně. Ostatně jako každý opravdový profesionál v jakémkoli oboru, pokud chce být skutečně dobrý, musí na sobě makat celý život.

Nicméně ne všichni vnímají např. zpěv jako jedinou životní náplň – někteří ho dělají jen jako koníček a tam jsou měřítka a nutnosti vzdělávání úplně jinde… ;)

Je to jako ve sportu: někdo hraje tenis jen pro radost s přáteli a tomu stačí chodit na kurt jednou měsíčně a ani k tomu třeba trenéra nepotřebuje, jiný ale touží po olympiádě a proto musí vyhledat profesionální pomoc a musí na sobě makat nejlépe každý den.

Lukáš Jindra
Lukáš Jindra, dipl.um.

Lektor zpěvu

Výuka zpěvu v Británii versus ve tvé Škole moderního zpěvu

Příspěvekod Tereza Neitzelová » čtv 06. pro 2018 21:36:20

Ahoj Lukáši,
jak už jsem ti před pár měsíci psala, studuju v Cardiffu populární a reklamní hudbu. V Británii se mi moc líbí, je vidět že tvoje škola používá podobný techniky jako pěvecký školy v jiných zemích, jsem od tebe dobře připravená :)
Tak zatím,
Tereza Neitzelová
Tereza Neitzelová

Zpět na Výuka zpěvu, hudební nauky, skládání a příprava na zkoušky