Pěvecké školy, ZUŠ, konzervatoře, akademie - kterou si vybrat?

Prosíme:
- nezakládejte duplicitní témata - pište své příspěvky do již existujících diskusí
- při psaní dotazu vyplňte políčko "Předmět" - zvýšíte tím přehlednost poradny
Děkujeme.

Zde se nachází Pěvecká poradna, kterou jsme sem přesunuli z původní adresy peveckaporadna.blueforum.cz.

Která konzervatoř v Praze je lepší?

Příspěvekod Pamela Koky » čtv 03. dub 2014 3:34:33

Dobrý den.Která konzervatoř je lepší prostředím a na populární zpěv ? Pražská,Ježkova či Mezinárodní?
Pamela Koky

Re: Která konzervatoř v Praze je lepší?

Příspěvekod Lukáš Jindra, dipl.um. » čtv 03. dub 2014 14:19:44

Dobrý den,
to je dost osobní otázka a nerad bych se někoho dotknul…

Já sám mám vystudovanou Pražskou konzervatoř, studoval jsem i na Ježkově konzervatoři a později jsem vyučoval populární zpěv na Mezinárodní konzervatoři. Mám tedy zkušenosti se všemi třemi.

Nechci být ale nějaký soudce, která je lepší a která horší…

Odpovím vám tedy čistě jako občan Lukáš. Kdybych já měl svoje dítě poslat na některou konzervatoř a měl peníze, volil bych konzervatoř v Londýně. Když bych si měl vybírat nějakou u nás v Česku, je to už těžší si vybrat. Ale zvolil bych Ježkovu nebo Pražskou konzervatoř.

Přeju hezký den.
Lukáš Jindra
Lukáš Jindra, dipl.um.

Lektor zpěvu

Umělecké školy na doporučení

Příspěvekod Sam » sob 10. kvě 2014 0:21:46

(vím, že by se neměla zakládat nová témata, ale žádné podobné jsem nenašel)
Jak jsme již psal v jiném tématu, chtěl bych se naučit zpívat. Jsem naprostý začátečník, který se chtěl obejít bez učitelů, jen SAMOUK, ale bohužel jsem dospěl k závěru, že to asi nepůjde, asi bych se s tím trápil.. Chtěl bych vás poprosit, jestli byste mi nemohli doporučit nějakou Uměleckou školu, kde bych se mohl na příští školní rok zaregistrovat.. Hledám nějakou školu, nejlépe s výukou moderní hudby, ale o to asi tak úplně nejde, hlavně, abych se tam naučil vše, co je ke zpěvu potřebné (dýchání, samotný zpěv…) (soukromou, či státní – to je jedno) ale nijak finančně náročnou, protože bych si to nemohl dovolit. Již jsem na internetu hledal, ale nemám takové zkušenosti jako Vy, tak jsem chtěl pomoct od odborníků.
Jsem z Prahy poblíž centra, tak jestli by tu v Praze nebylo někde něco, s čím byste měli dobré zkušenosti..
Děkuji moc za rady.
Sam

Re: Umělecké školy na doporučení

Příspěvekod Škola moderního zpěvu » sob 10. kvě 2014 12:46:23

Dobrý den,
tak přijďte k nám – Škola moderního zpěvu: http://www.modernizpev.cz/.
Nabízíme přesně to, na co se ptáte.

Výuka u nás startuje na 125Kč za vyučovací hodinu.
Jsme studovaní lektoři a profesionální zpěváci zároveň, navíc zveme na workshopy celebrity z domova i zahraničí (David Uličník, Lucia Šoralová, Ota Balage, vokalistka Michaela Jacksona Berit Kullberg, vokalista Mariah Carey Solomon Facey apod…).
Vyučujeme podle nejúspěšnějších světových metod.

U nás najdete všechno, co každý zpěvák potřebuje. Nabízíme sólové lekce, skupinové semináře orientované na specifické problematiky, které nejdou nacvičit na sólových lekcích, pravidelné koncerty, apod. Vyučuje se u nás i hudební teorie a skládání, pro autorskou tvorbu žáků pořádáme sólové koncerty v centru Prahy.
Prostě přijďte a přesvědčte se na vlastní kůži.
V případě zájmu pište na skola@modernizpev.cz.

Budeme se těšit na viděnou.
Škola moderního zpěvu
Škola moderního zpěvu

www.modernizpev.cz

Zpět na Studium zpěvu, hlasové poradenství, konkurzy, přijímačky