Zpětná vazba: Jak jste spokojeni s pěveckými videokurzy?

Teoretický výklad, předvedení, instrukce k domácímu provádění, doprovody.
Uživatelský avatar
Škola moderního zpěvu
www.modernizpev.cz
Příspěvky: 54
Registrován: pon 05. zář 2011 14:45:36

Zpětná vazba: Jak jste spokojeni s pěveckými videokurzy?

Příspěvek: # 1257Příspěvek Škola moderního zpěvu »

Na webových stránkách naší školy nabízíme pěvecká výuková videa. Tyto videokurzy naleznete zde: https://online.modernizpev.cz/videokurzy-zpevu/.

Postupně v našich videokurzech budeme zpracovávat jednotlivá témata týkající se zpěvu, abychom ve finále vytvořili sérii výukových videí komplexně mapující veškerou problematiku spojenou se zpěvem.

Videokurzy se budou týkat témat, jako je: pěvecká fyzička, uvolnění těla, hlasová hygiena, dechová cvičení, hlasová cvičení, artikulace, intonace, frázování, hlasový rozsah a mnoho dalšího. Postupem času naleznete na našich stránkách stovky všemožných cvičení.

Důkladně promýšlíme, jak videolekce koncipovat, abychom minimalizovali jejich špatné pochopení. Proto v našich videokurzech věnujeme hodně času teoretickému výkladu. Všechnu probíranou látku také sami předvedeme. Hlasová cvičení též obsahují nahrané hudební doprovody, abyste s nimi mohli doma cvičit, i když se sami neumíte na žádný hudební nástroj doprovodit a to v různých polohách pro různé typy hlasů.

K našim výukovým programům vám vždy přibalíme nějaký bonus, ať už jde o různé PDF dokumenty ke stažení zdarma nebo slevu na některou z našich služeb.

Výhodou našich videokurzů je i cena! Jeden celý kurz vás vyjde na méně, než by vás stála pouhá jedna lekce s námi. Navíc v rámci jednoho kurzu dostanete od nás materiálu více, než bychom s vámi probírali na jedné samostatné lekci.

A nás zde zajímá, jak jste s výukovými videi spokojeni, zda vám dobře slouží a cítíte výsledky...
Děkujeme, že využíváte našich služeb. :-)
Michaela B
Příspěvky: 1
Registrován: stř 31. bře 2021 10:18:55

Fitness pro zpěváky

Příspěvek: # 1258Příspěvek Michaela B »

zatím jednou odcvičeno a je to super, vše krásně přehledné, ukazané a vysvětlené
Přidat příspěvek v tomto tématu