Yoga pro zpěváky

Naše pěvecká soustředění v sobě kombinují 3 složky: zpěv, výlety a sport...

1. Zpěv: co obnáší zkoušení muzikálu? To si žáci na vlastní kůži vyzkouší pod vedením našich lektorů, kteří se muzikálu věnují profesionálně.
2. Výlety: hlava, hlas i tělo musejí pravidelně odpočívat, proto se v rámci našich soustředění věnujeme i výletům, kde poznáváme krásy naší země. Kdo se zrovna na výlety necítí, může odpočívat pasivně.
3. Sport: zpěv je "sport" a kvalita zpěvu přímo závisí na fyzické kondici zpěváka. Do sportu naše žáky nenutíme, ale vřele doporučujeme.

Yoga pro zpěváky

Příspěvekod Škola moderního zpěvu » čtv 23. srp 2012 22:41:56

Našim žákům jsme umožnili workshop na jedinečné téma, které jinde nenajdete – skupinovou lekci jógy zaměřenou speciálně na potřeby zpěváků, tedy zejména na správnou práci s dechem.

Jak se Vám líbil seminář s našim jogínem Pavlem Hubem?
Škola moderního zpěvu

www.modernizpev.cz

Příspěvekod Katka Seq » pát 24. srp 2012 11:59:42

Ahoj všem a hlavně Lukášovi, včerejší „seminář“ (yoga pro zpěváky) byl naprosto výborný. Dobře jsem se rozdýchala, zklidnila, protáhla i zpotila. Večer mi bylo hrozně dobře po těle i po duši a i hlasivky se mi „srovnaly do latě“.

Ráno jsem vstala dobrovolně dřív a plná elánu do života. Jsem 2 měsíce po porodu, v noci jsem do teď skoro nespala (furt kojím a dítě je noční živel..) a samotný porod byl celodenní „maso“. Poprvé od porodu se cítím zase „normálně“. Moc chválím jogína Pavla a Lukášův nápad dát yogu ochutnat zpěvákům..

Katka
Katka Seq

Zpět na Pěvecká soustředění (školní výlety, sportovní akce)