Stránka 1 z 1

Pěvecké soustředění 2018 - muzikál Vlasy (Hair)

PříspěvekNapsal: ned 12. srp 2018 20:29:09
od Škola moderního zpěvu
Na opakovaná přání žáků jsme se rozhodli, že letošní školní výlet obohatíme o výuku...

Chtěli jsme ale našim studentům nabídnout něco jiného, než mají na běžných lekcích v průběhu školního roku. A jelikož letošní sestava aktivních lektorů na akci byla Lukáš Jindra, Kateřina Jindrová Zítková a František Pytloun, tedy všechno lektoři, kteří mají profesionální zkušenosti s muzikálem, rozhodli jsme se pro nazkoušení úryvku z muzikálu Vlasy.

Letošní akce byla třídenní a odehrávala se ve Vrbně nad Lesy. Na výletech jsme navštívili nedostavěný kostel Panny Marie v Panenském Týnci, hrad Házenburk, nejstarší dub v ČR, Muzeum řemesel, Boženinu studánku nebo nejvyšší menhir u nás Zkamenělý pastýř.

Kromě bohatého výletního programu, si žáci užili třeba ještě táborák s opékáním buřtů, ale hlavně divadelní zkoušky! Zažili korepetice zkoušeného repertoáru nebo režijní a choreografické zkoušky. Akci jsme završili mini-představením v kostýmech.

PříspěvekNapsal: ned 12. srp 2018 21:28:05
od Daniela(čudla)Javornická
výlet byl naprosto super,díky lektorum a diky tomu že jsme ve škole skvělá parta lidí(a že k nám přicházejí další úžasný lidi)jsme prožily 3naprosto dokonalé dny,strávené výlety,výborným jídlem,poznavanim novych míst i lidí.Nové techniky zpěvu díky našemu profesorovi Lukášovi.Ochutnaly jsme jaké je nacvicovat choreografii na muzikál pod vedenim režiséra Fandy a Lektorky Kacenky,(a že to není vubec snadné!)Strávili jsme dny plné krásné práce,která byla sice náročná,ale obrovsky nás všechny bavila.Byly to dny plné pohody,skvělé nalady,přátelství a smíchu.Díky přátelé,už se nemůžu dočkat až nám pripravite další školní výlet;) :lol:

PříspěvekNapsal: ned 12. srp 2018 23:40:25
od Ivana Rybáková
Ahoj přátelé, byl to úplně skvělý víkend, a skvělá parta lidí, jedu na té vlně pořád, ještě dneska ráno pořád v autě i doma Kéž slunce svítí. Kéž svítí i vám

PříspěvekNapsal: pon 13. srp 2018 14:53:30
od Dominik
Nádherný to bylo, děkujem! :)

PříspěvekNapsal: pon 13. srp 2018 23:33:49
od Michaela Báňová
Nejlepší 4 dny, jaký mohli být, budete mi strašně všichni chybět bando :) :D

PříspěvekNapsal: úte 14. srp 2018 14:08:29
od David Šuk
Fantastickej zážitek - skvělí lidi, skvělí lektoři a poměrně bych řekl na začátečníky pěkná práce... co víc chtít? Snad příští rok znovu, máme už jen devatenáct let to zkompletovat... ;) :D