Pochod Praha-Prčice

Naše pěvecká soustředění v sobě kombinují 3 složky: zpěv, výlety a sport...

1. Zpěv: co obnáší zkoušení muzikálu? To si žáci na vlastní kůži vyzkouší pod vedením našich lektorů, kteří se muzikálu věnují profesionálně.
2. Výlety: hlava, hlas i tělo musejí pravidelně odpočívat, proto se v rámci našich soustředění věnujeme i výletům, kde poznáváme krásy naší země. Kdo se zrovna na výlety necítí, může odpočívat pasivně.
3. Sport: zpěv je "sport" a kvalita zpěvu přímo závisí na fyzické kondici zpěváka. Do sportu naše žáky nenutíme, ale vřele doporučujeme.

Pochod Praha-Prčice

Příspěvekod Škola moderního zpěvu » ned 21. kvě 2017 22:20:37

20.5.2017 se uskutečnil 52. ročník slavného pochodu Praha-Prčice.

Tentokrát se k němu připojili i odvážnější z lektorů a žáků naší školy. Zvolili jsme jednu z oficiálních tras, která vede z Tábora a má délku 30km. Počasí nám přálo - nepršelo a bylo pod mrakem. Takže jsme měli pro pěší výlet ideální podmínky a krásně jsme si pochod užili.

Část z nás si pak ještě přidala dobrovolných 12 kilometrů a strávila společný večer a nedělní ráno.
Škola moderního zpěvu

www.modernizpev.cz

Příspěvekod Hanka T. » čtv 25. kvě 2017 1:18:37

A když jsou s vámi přátelé,to se jde úplně samo.diky všem zúčastněným za parádní den a večírek :D
Hanka T.

Příspěvekod Hanka T. » čtv 25. kvě 2017 1:24:11

Ještě jsem chtěla pochválit Lukáše za nápad vydat se do Prčic, pohyb má něco do sebe :roll: a taky za to,že jsem díky výletu poznala další zajímavé a příjemné lidi :D
Hanka T.

Příspěvekod Daniela(čudla)Javornická » stř 31. kvě 2017 15:30:48

Pochod byl super,ani ve snu by mě nikdy nenapadlo,že mě bude 30km pochodování bavit :D Navíc jsem poznala další nové super lidičky ;) užila jsem si parádní den a večer při sportu ve společnosti skvělých lidí a navíc jsem zcela zadarmo dostala během pochodu cenné lekce od profi zpěváků :D (ono totiž šlapat do prudkého kopce a do toho zpívat,není úplně sranda :-D ) Díky moc lidi,mám vás ráda! ;)
Daniela(čudla)Javornická

Zpět na Pěvecká soustředění (školní výlety, sportovní akce)