Pěvecké soustředění 2019 - muzikál Jesus Christ Superstar


Naše pěvecká soustředění v sobě kombinují: zpěv, výlety, utužování přátelství a někdy i sport...

1. Zpěv: co obnáší zkoušení muzikálu? To si žáci na vlastní kůži vyzkouší pod vedením našich lektorů, kteří se muzikálu věnují profesionálně. Vyzkouší si ansámblové, choreografické i herecké zkoušky a také závěrečné představení.
2. Výlety: hlava, hlas i tělo musejí pravidelně odpočívat, proto se v rámci našich soustředění věnujeme i výletům, kde poznáváme krásy naší země. Kdo se zrovna na výlety necítí, může odpočívat pasivně.
3. Utužování přátelství: naši lektoři jsou se žáky kamarádi a v přátelském duchu probíhá celé soustředění. Žáci se také vzájemně poznávají, získávají nové kamarády se stejnými zájmy a občas z toho vzniknou i nové umělecké spolupráce.
4. Sport: zpěv je "sport" a kvalita zpěvu přímo závisí na fyzické kondici zpěváka. Do sportu naše žáky nenutíme, ale vřele doporučujeme.

Příspěvekod Kamil Řezáč » sob 24. srp 2019 13:02:40

Vysoce kvalitní událost. Profesionální přístup naředěný lidským humorem a kamarádským stylem lektorů - Profesionálů, kteří ví, co dělají. Snahou bylo dostat ze zúčastněných vše, avšak ne za cenu jakéhokoliv trápení. Na všech frontách i po jednom víkendu cítím zlepšení - zpěv, strach z vystupování, zpěv při choreografii a souhra s okolím. Pravděpodobně jedna z nejlepších investic!!! A v neposlední řadě samozřejmě skvělý (nejlepší!!!) Kolektiv. Kdo nebyl, nedokáže si ani představit o co přišel.
Děkuji!
Kamil Řezáč

 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 24. srp 2019 12:47:08

Předchozí

Zpět na Pěvecká soustředění (nácviky muzikálů, výlety)Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník