Kdo vám zde radí


Prosíme:
- nezakládejte duplicitní témata - pište své příspěvky do již existujících diskusí
- při psaní dotazu vyplňte políčko "Předmět" - zvýšíte tím přehlednost poradny
Děkujeme.

Kdo vám zde radí

Příspěvekod Pěvecká poradna » ned 29. říj 2017 1:08:20

Lukáš Jindra, dipl.um.

Studoval zpěv a pěveckou pedagogiku v letech 1998-2004 na Pražské konzervatoři.

Osobně navštívil nejlepší evropské pěvecké školy, studoval jejich metodiky, které vycházejí z vědeckých výzkumů prováděných desítky let za pomoci nejmodernější techniky, pod které se podepsali světoví lékaři. Od roku 2006 pravidelně navštěvuje pedagogické semináře na nejpokrokovější pěvecké škole Complete Vocal Institute v Kodani. V roce 2013 se seznámil i s pěveckou pedagogikou Jo Estill na nejslavnější evropské konzervatoři Royal Academy of Music v Londýně.

Dodnes neustále studuje další a další pěvecké metody z Evropy a Ameriky. Občas ale vychází i z nejlepších českých výukových metod, které se naučil při svém studiu konzervatoře a následném soukromém docházení k různým úspěšným učitelům zpěvu.

Od roku 2001 působí jako lektor zpěvu. Sólový zpěv vyučoval i na konzervatoři v Praze. V roce 2011 založil vlastní Školu moderního zpěvu.

Jako zpěvák působí od roku 1995. Jeho hlas je možno slyšet na několika oficiálně vydaných CD a DVD. Jeho písně a videoklipy se hrály v televizích a rádiích.

Je také studiový a koncertní vokalista slavných zpěváků (např. Karel Gott, Lucie Bílá a další).

Působil v desítkách muzikálů, operet, rockových oper a oper v Praze, ale i Německu, Itálii nebo Švýcarsku.

Od roku 2016 pracuje také jako hudební režisér českých verzí filmů a seriálů, např. pro společnosti Disney, Českou televizi, Novu nebo Netflix. Za tuto práci, při které učí herce a zpěváky zpívat písně do filmů, byl vyznamenán prestižní Cenou Františka Filipovského.
Pěvecká poradna

Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 08. led 2007 23:14:52

Zpět na RADY PRO ZPĚVÁKYKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník