David Uličník - člen 4TETu, muzikálový sólista

Každý rok umožňujeme našim žákům setkání s pěveckými a pedagogickými hvězdami domácími i zahraničními. Žáci si odnášejí nejen nevšední zážitky, na které dlouho nezapomenou, ale i cenné rady, tipy a zkušenosti od lidí, kteří dosáhli na vrchol v hudební a pedagogické branži.

David Uličník - člen vokálního kvartetu 4TET Jiřího Korna, muzikálový sólista

Příspěvekod Škola moderního zpěvu » úte 26. úno 2013 0:31:50

Tentokrát jsme si na workshop pozvali zpěváka, který patří mezi zpěváky s největší lehkostí v hlase v naší republice.

Není jím nikdo jiný než muzikálový sólista David Uličník, který je mimo jiné známý i z vokálního a cappellového kvartetu 4TET.

Jeho workshop měl téma „Lehkost v hlase jako cesta ke zdravému zpívání jakéhokoli žánru“.

Milí účastníci, jak se vám líbil workshop s Davidem?
Škola moderního zpěvu

www.modernizpev.cz

Příspěvekod Ivana Horáková » úte 26. úno 2013 10:42:46

Byla jsem na workshopu tohoto druhu poprvé a byla jsem nadšená. Na setkání s Davidem Uličníkem jsem se velmi těšila a skutečnost předčila mé očekávání. Je to velký profesionál a velmi milý, přátelský a pokorný člověk. Bavilo mě jeho vyprávění o cestě ke konečnému profesionálnímu způsobu zpěvu. V jeho slovech bylo mnoho poučného, v jeho přístupu ke zpěvu mnoho inspirujícího a já osobně jsem odešla z workshopu s poučením, že nejdůležitější je nechat hlas volně znít, zpívat si pro radost, být vždy dobře připravena a tudíž následně být v dobré psychické pohodě. Budu na to myslet a snažit se jít touto cestou. Moc děkuji Lukášovi, že organizuje tato krásná setkání s vyjímečnými lidmi a budu se těšit na další.
Ivana Horáková

Příspěvekod Kateřina Zítková » sob 16. bře 2013 18:51:06

Tento workshop byl první, na kterém jsem v rámci školy moderního zpěvu byla… a byla jsem nadšená!!! :)

Odnesla jsem si spoustu nových poznatků, informací a rad… člověk si při Davidovo vyprávění mohl sám v sobě uvědomit, jaké chyby ve zpěvu dělá a zjistil, jak by se těchto chyb mohl vyvarovat, čemu předcházet, co a jak vylepšit…

Z workshopu jsem odcházela s pocitem, že sice je stále plno věcí, které je potřeba zlepšovat, ale že to má opravdu smysl se zpívání věnovat! :)
Kateřina Zítková

Zpět na Workshopy s celebritami