Vaše dotazy k výukovým CD


Jak si nahrávky objednat?

1. Z naší nabídky na https://www.modernizpev.cz/eshop/cd.php si vyberte sadu hlasových cvičení, o která máte zájem
2. Pošlete objednávku na obchod@modernizpev.cz
3. Počkejte na doručení

Re: Re: Re: Re: nahrávka na CD

Příspěvekod malá iveta » čtv 19. úno 2015 18:39:39

Dobrý den,chtěla jsem se Vás pane učiteli zeptat,můžete mi tedy odepsát,co by bylo pro mě vhodnější si objednat,na můj hlas dechovkový,abych věděla jak na to jsem?A ještě se chci zeptat,jedna paní lektorka mi říkala,že když nenajdu a neměla bych rozsah hlasu,tak na soprán nemám,tak jak je to pak s tím učením,s CD? Moc Vám děkuji za pomoc a je také možno,jen taková konzultace jak jsem na to z hlasem?Jwště jeednou děkuji za odepsání..
malá iveta

 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 18. lis 2014 12:17:49

Re: Re: Re: Re: Re: nahrávka na CD

Příspěvekod malá iveta » čtv 19. úno 2015 19:00:22

Dobrý večer ještě jednou,dal jste mi odkaz na zakoupení CD na tuto...obchod@modernizpev.cz. tak jsem zkoušela a psala si o CD Ale nejde to vůbec odeslat,ukazuje mi to že nenalezeno,děkuji za odepsání.
malá iveta

 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 18. lis 2014 12:17:49

Re: Re: Re: Re: Re: Re: nahrávka na CD

Příspěvekod Lukáš Jindra, dipl.um. » pát 20. úno 2015 15:40:05

Dobrý den,
jak jsem už psal – technika je stejná pro všechny žánry – žánr je jen vaše umělecká volba. Hlasivky máme jen jedny. Stejně jako ruce a nohy máme jen jedny a když je umíte používat, je jedno, na který sport. Pak už je to jen otázka talentu, zda Vám víc půjde tenis nebo plavání… To samé je ve zpěvu. Je úplně jedno jestli děláte dechovku nebo metal. Základní práce s hlasem by měla být úplně stejná.

Nevím, kolik toho už o zpěvu víte, jestli jste více teoretička nebo máte už větší zkušenosti.
Pokud jste začátečnice, doporučuju CD „Popová cvičení“. Slovo „popová“ v názvu berte s rezervou – neznamená to, že se jejich prostřednictvím dá zpívat pouze pop. ;)

Sopránových výšek můžete dosáhnout, když budete cvičit správná cvičení. Otázkou ovšem je poloha Vašeho hlasu, která pak ovlivňuje barvu Vašich tónů a také to, jak snadno se Vám výšky dosahují.

Naše e-mailová adresa obchod@modernizpev.cz je neustále funkční a přicházejí nám na ni průběžně objednávky CDček. Jestli Vám nejde odeslat mail, spíš to bude uživatelský problém s webovým rozhraním Vaší e-mailové služby. Pokud tomu tolik nerozumíte, požádejte někoho, aby Vám s tím pomohl.

Lukáš Jindra
Lukáš Jindra, dipl.um.

Uživatelský avatar
Lektor zpěvu
 
Příspěvky: 368
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Předchozí

Zpět na Výuková CDKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron