Zpětná vazba: Jak jste spokojeni s výukovými CD?


Jak si nahrávky objednat?

1. Z naší nabídky na https://www.modernizpev.cz/eshop/cd.php si vyberte sadu hlasových cvičení, o která máte zájem
2. Pošlete objednávku na obchod@modernizpev.cz
3. Počkejte na doručení

Zpětná vazba: Jak jste spokojeni s výukovými CD?

Příspěvekod Lukáš Jindra, dipl.um. » čtv 25. říj 2007 22:41:11

Na školním e-shopu nabízím "demo-nahrávky" hlasových cvičení, aby i zpěváci, co to mají za mnou do Prahy daleko a ve svém okolí nemají dobrého pedagoga moderního zpěvu, mohli doma alespoň trošku trénovat "pod pedagogickým vedením".

Dopředu upozorňuju, že nic nenahradí přímý kontakt s lektorem!
Domácí tréninky podle nahrávek jsou jen jakousi "nouzovou variantou". Spíše by měly být prostředkem k upevňování znalostí nabitých na lekci s učitelem. Proto všem uživatelům mých CD doporučuju, aby nejdříve absolvovali alespoň jednu lekci se mnou nejlépe přímo v učebně v Praze nebo alespoň on-line po Skypu. Na lekci Vám vše vysvětlím, předvedu a zkontroluju, že jste to pochopili a provádíte cvičení správně.

Nahrávky byly vytvářeny v "amatérském" prostředí učebny zpěvu se záměrem, aby předně plnily funkci vědomostní. Neřešil jsem tedy příliš jakost zvukového záznamu, což ale kvalitu domácí výuky nijak nesnižuje.
Do budoucna chystám finální verze těchto nahrávek, které už budou realizovány v profesionálních podmínkách. Dále také rozšířím spektrum témat, kterými se tyto sady cvičení budou zabývat.
Lukáš Jindra, dipl.um.

Uživatelský avatar
Lektor zpěvu
 
Příspěvky: 368
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Popová cvičení pro ženy CD

Příspěvekod Sabina » stř 07. lis 2007 10:19:24

Zakoupila jsem CD pro správně rozezpívávání a jsem s ním spokojená. Jen kdyby byla možná příště lepší kvalita nahrávky.
Ale určitě doporučuji. V Nahrávce je i mnoho dobrých rad o správném držení těla a dobré popisy abstraktních představ, které mnohému pomohou.
Děkuji za takovou pomoc a přeji mnohé úspěchy.
Sabina

 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07. lis 2007 10:10:10

Re: Popová cvičení pro ženy CD

Příspěvekod Lukáš Jindra, dipl.um. » stř 07. lis 2007 12:39:28

Děkuju za reakci. :-)

Ano, průměrné zvukové kvality nahrávky v této „demo-verzi“ jsem si vědom. Chtěl jsem rychle uspokojit množící se žádosti žáků o nahrávky pro domácí trénink a tak jsem tyto první nahrávky vytvořil ve své učebně zpěvu o pauzách ve výuce, abych docílil výsledku co nejrychleji. Zároveň jsem tak minimalizoval náklady na vytvoření nahrávek, které se promítají do ceny CD.

Myslím ale, že pro správné pochopení a běžné cvičení tato kvalita zvukové nahrávky plně postačuje. Není to muzika, kterou si pouštíme k poslechu, ale čistě jen CD pro pracovní účely. Nicméně si beru Vaši výtku k srdci a až budu vyrábět finální verze všech sad hlasových cvičení, použiju k tomu už profesionální studiovou techniku.

Lukáš Jindra
Lukáš Jindra, dipl.um.

Uživatelský avatar
Lektor zpěvu
 
Příspěvky: 368
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Popová cvičení pro muže

Příspěvekod Jakub » pon 12. led 2009 20:11:59

Provádím tyto cvičení téměř denně před každým zpíváním a nemůžu si je vynachválit. Doporučuji všem.
K připravovaným CD bych měl dotaz, zda se na nich objeví i nějaká falzetová cvičení.
K hudební kvalitě CD bych dodal, že se mi zdá naprosto adekvátní účelu nahrávky.
Jakub

 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 12. led 2009 19:56:52

Re: Popová cvičení pro muže

Příspěvekod Lukáš Jindra, dipl.um. » pon 12. led 2009 21:28:34

Děkuju za Vaši hezkou reakci.
A děkuju i všem ostatním za pochvalné maily ohledně výukových CD, co mi přicházejí. Je to pro mě motivace v této práci pokračovat. :)

Cvičení pro rozvoj a posílení falzetu mám také v plánu... ;) Jim by měla ještě předcházet dechová a rezonanční cvičení, která mám také v plánu vytvořit.

Na to pozor, protože při nesprávném vedení vašeho hlasu, by se vám při nevhodně zvoleném sledu cvičení mohlo stát, že byste si svůj hlas tzv. „rozregistroval“, což by ve výsledku znamenalo, že byste se do výšek nemohl dostat jinak než čistým falzetem. A to mi přijde škoda. I když, pravda, většina zpěváku v popu si s tím takto vystačí… :D

Lukáš Jindra
Lukáš Jindra, dipl.um.

Uživatelský avatar
Lektor zpěvu
 
Příspěvky: 368
Registrován: úte 09. led 2007 0:31:32

Příspěvekod Ivana Blaštíková » stř 06. úno 2013 16:49:22

Mám CD-popová cvičení pro ženy ( i CD-popová cvičení pro muže – pro své žáky). Tato cvičení používám k rozezpívání před vystoupením, ale také jako udržovací cvičení. S oběma CD jsem moc spokojená ( jako aktivní zpěvačka i jako učitelka). Kvalita je naprosto dostačující. Vlastním také CD s uvolňovacími cviky, bezvadné je, že obsahují videa. Ale, Lukáši, pořád čekám na slíbené CD s dechovými cvičeními… Věřím, že brzy najdete čas na jeho realizaci Za všechny zpěváky Vám děkuji a přeji mnoho pěveckých úspěchů. Ivana
Ivana Blaštíková

 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 06. úno 2013 16:45:03

Příspěvekod Jiřina » čtv 07. úno 2013 8:27:15

Dobrý den.Moc si vážím pana Lukáše a hlavně toho, že při své vytíženosti ještě odpovídá i na dotazy všech,kteří se nemohou třeba pro velkou vzdálenost dostavit osobně.
Moc mi jeho rady a samozřejmě i cvičení na Cd které mám už asi 2 roky pomáhají.Budu moc ráda,když rozšíří nabídku,ale samozřejmě chápu jeho vytíženost.
Přesto moc děkuji za vše,co pro nás všechny dělá.Pěkný den Jiřina
Jiřina

 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 07. úno 2013 8:20:17

Příspěvekod Věra » pát 08. úno 2013 16:27:01

Dobrý den.
Vaše cvičení mi moc pomohla. Využila jsem je především při výuce zpěvu pro své žáky (chlapce), kteří se zaměřují na populární zpěv. Ráda si pořídím i další vaše CD.
S pozravem
V. Müllerová
Věra

 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08. úno 2013 16:18:29

Příspěvekod Tomas » sob 14. čer 2014 18:43:33

Dobrý den, chci se se všemi podělit o svou vlastní zkušenost. Hraji zhruba 4 roky na akustickou kytaru a u toho si rád zpívám, ovšem špatně a mnoho tonů mi dělá problém. Proto jsem vyhledal učitele zpěvu pana Jindru. Osobní setkání a první lekce mezi námi prozatím neproběhla (jelikož bydlím daleko), jen kontakt emailem kde jsme se dohodli na zakoupení CD Popová cvičení 2. Mohu řít, že CD je naprosto úžasné, vše je krásně vysvětleno, po pár minutách cvičení cítím uvolnění svých hlasivek, krku i celého těla a „vydávám“ tony které jsem dosud nezvládl. Všem ho jen doporučuji, koupí rozhodně neprohloupíte naopak získáte cenné rady a skvělá cvičení na rozehřátí i cvičení hlasivek. Byl jsem ohromen profesionalitou a ochotou při komunikaci přes email toho si velice vážím ! Teším se až mi to čas umožní a budu se moci setkat s panem Jindrou osobně a děkuji ;)
Tomas

 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14. čer 2014 18:36:53

Příspěvekod Monika.K » pon 25. dub 2016 9:33:12

Dobrý deň
Cvičenia pomohli ani som netušila, aké rezervy mám:-)
Naďalej budem pokračovať v učení:-)
Ďakujem veľmi pekne
Monika
Monika.K

 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 25. dub 2016 9:25:35

Další

Zpět na Výuková CDKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník